آپدیت نسل بعدی Red Dead Redemption 2 در سال جاری اعلام می شود

آپدیت نسل بعدی Red Dead Redemption 2 در سال جاری اعلام می شود
آپدیت نسل بعدی Red Dead Redemption 2 در سال جاری اعلام می شود

بازی Red Dead Redemption 2 از عناوین محبوب راکستار بوده که در سال های گذشته برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه شخصی منتشر شد.

آپدیت نسل بعدی Red Dead Redemption 2 در سال جاری اعلام می شود، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X/S اولین بار در نوامبر 2020 عرضه شدند و از آن زمان، طرفداران Red Dead Redemption 2 مشتاقانه منتظر عرضه نسل بعدی آن هستند. Industry Insider AccountNGT اخیراً یک جلسه پرسش و پاسخ در توییتر در مورد اطلاعات مربوط به چندین بازی برگزار کرد. در میان آنها، آنها فاش کردند که به احتمال زیاد Rockstar نسخه نسل بعدی Red Dead Redemption 2 را امسال معرفی خواهد کرد. با این حال، آنها همچنین اضافه کردند که عرضه بازی در سال 2022 بعید است.

آپدیت نسل بعدی Red Dead Redemption 2 در سال جاری اعلام می شود

Rockstar اولین بار بازی اکشن ماجراجویی را که در غرب قدیم جریان دارد، Red Dead Redemption 2، در 26 اکتبر 2018 برای Xbox One و PS4 و در 5 نوامبر 2019 برای PC منتشر کرد. از زمان عرضه، این بازی توسط گیمرها و منتقدان به طور یکسان مورد تحسین قرار گرفته است، زیرا بخش آنلاین بازی، Red Dead Online، همچنان توسط هزاران نفر در روز اجرا می شود. اگرچه اخیراً بازیکنان به دلیل عدم به‌روزرسانی و توسعه‌دهی برای Red Dead Online با واکنش‌های منفی مواجه شده‌اند، در حالی که به نظر می‌رسد بازی Rockstar’s GTA Online مملو از محتوای جدید است. بازیکنان از Rockstar انتقاد کرده اند که GTA Online را به Red Dead Online ترجیح می دهد. متأسفانه، محبوبیت GTA احتمالاً به اعداد کاهش یافته است. تاکنون در ژانویه 2022، GTA V به اوج 158823 بازیکن فعلی در Steam رسیده است در حالی که Red Dead Redemption 2/Red Dead Online به اوج 45597 بازیکن فعلی رسیده است. اگرچه طرفداران Red Dead ممکن است استدلال کنند که اگر Rockstar محتوا را ارائه کند، بازیکنان می‌آیند.

AccountNGT همچنین اطلاعاتی در مورد شایعه Red Dead Redemption Remake، اولین بازی از سری Red Dead Rockstar ذکر کرد. این کاربر توییتر فاش کرد که بازسازی آینده بیشتر شبیه به GTA Trilogy است که اخیراً دوباره منتشر شده است. AccountNGT همچنین اضافه کرد که شانس بیشتری برای دریافت نسخه جدید Red Dead Redemption 2 در سال 2022 نسبت به اعلامیه Red Dead Redemption Remake وجود دارد.

منبع:

مطالب مرتبط

>