نسخه پی سی God of War در نزدیکی انتشار

نسخه پی سی God of War در نزدیکی انتشار
نسخه پی سی God of War در نزدیکی انتشار

شرکت سونی در روزهای آینده نسخه پی سی بازی God of War را منتشر می کند. نسخه پی سی God of War در نزدیکی انتشار، بازی God of War در اکتبر 2021 برای رایانه شخصی معرفی شد و انتظار تقریباً به پایان رسیده است.

استودیو سانتا مونیکا تضمین می‌کند که مشتریان Steam که بازی را پیش‌سفارش کرده‌اند، می‌توانند بلافاصله پس از انتشار آن در 14 ژانویه، با باز کردن گزینه پیش‌بارگذاری از امروز، 12 ژانویه، به Midgard بروند. برای دانلود بازی، بازیکنان باید حدود 70 گیگابایت از بازی را آزاد کنند. فضای هارد دیسک تیم سازنده اطلاعاتی در مورد پیش بارگذاری از طریق فروشگاه اپیک گیمز مشخص نکرده و همچنین زمان خاصی را برای باز کردن قفل بازی اعلام نکرده است. God of War برای رایانه شخصی در هر دو ویترین فروشگاه 49.99 دلار قیمت خواهد داشت.

کسانی که پردازنده گرافیکی Nvidia دارند می توانند از بازی با وضوح بالا لذت ببرند و در عین حال نرخ فریم بالایی را تا حدی به دلیل نرم افزار DLSS حفظ کنند. دیگر مزایای اضافی شامل کاهش تأخیر سیستم، سایه‌های با وضوح بالاتر، بازتاب‌های فضای صفحه‌نمایش بهبودیافته، انسداد محیطی حقیقت زمین (GTAO) و انسداد جهت‌دار فضای صفحه (SSDO) است. God of War با نمایشگرهای فوق عریض 21:9 سازگار است و با کیفیت 4K اجرا خواهد شد. همچنین با کنترلر DualShock 4 پلی استیشن 4 و کنترلر DualSense پلی استیشن 5 سازگار خواهد بود.

نسخه پی سی God of War در نزدیکی انتشار

برای بازیکنانی که سعی می کنند بفهمند کدام تنظیمات بهتر اجرا می شود، سانتا مونیکا نمودار بسیار مفیدی را منتشر کرده است. انتظار می رود که دنباله بازی God of War Ragnarok در سال جاری منتشر شود. یک پست اخیر در پایگاه داده پلی استیشن حاکی از آن است که این عنوان در 30 سپتامبر 2022 منتشر خواهد شد، اگرچه این تاریخ به طور رسمی توسط استودیو اعلام نشده است.

God of War در سال 2018 برای پلی استیشن 4 منتشر شد. دنباله آن، God of War Ragnarok، قرار است در سال 2022 منتشر شود، هرچند هنوز تاریخ دقیقی اعلام نشده است. این بازی تقریباً 20 میلیون نسخه بر روی پلی استیشن 4 فروخته است و ما مراقب خواهیم بود که چگونه نسخه رایانه شخصی این تعداد قابل توجه را تقویت می کند.

منبع:

مطالب مرتبط

>