مراحل ساخت بازی Grand Theft Auto 6 به بدی سپری می شود

مراحل ساخت بازی Grand Theft Auto 6 به بدی سپری می شود
مراحل ساخت بازی Grand Theft Auto 6 به بدی سپری می شود

شرکت راکستار در حال توسعه بازی Grand Theft Auto 6 بوده و قصد دارد در آینده به انتشار آن بپردازد. مراحل ساخت بازی Grand Theft Auto 6 به بدی سپری می شود، Rockstar Games یک شرکت بزرگ سازنده بازی های ویدیویی است.

استودیوها بازی های واقعاً قابل توجهی از جمله بازی هایی مانند Grand Theft Auto را ارائه کردند. این فرنچایز طرفداران زیادی دارد، اما این سری واقعاً کمبود بازی های جدید را داشته است. اکنون بازیکنان بیشتری به Rockstar Games نگاه می‌کنند و منتظر رونمایی رسمی Grand Theft Auto 6 هستند. با این حال، یکی از کارشناسان داخلی صنعت پیشنهاد می‌کند که بازیکنان حتی بیشتر منتظر نسخه‌های جدید دیگر از استودیو خواهند بود.

پس از Grand Theft Auto V، Rockstar Games به پشتیبانی از آن ادامه داد. ما شاهد انتشار چندین به‌روزرسانی و یک مؤلفه آنلاین برای لذت بردن بازیکنان از بازی در چندین پلتفرم هستیم. متأسفانه، ما هنوز جانشینی را ندیده ایم و طرفداران امیدوارند که تغییر کند. در حالی که Grand Theft Auto V برای اولین بار روی ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 عرضه شد، یک نسل کامل از کنسول ها آمده و رفته است. ما اکنون در چرخه عمر Xbox Series X/S و PlayStation 5 هستیم. ما باید در این مدت نسخه Grand Theft Auto 6 را دریافت کنیم. این در حال حاضر مورد بحث آنلاین نیست.

مراحل ساخت بازی Grand Theft Auto 6 به بدی سپری می شود

با این حال، یک خودی صنعت با سابقه اثبات شده به نام AccountNGT اعلامیه هشدار دهنده ای را مطرح کرده است. به گفته این خودی صنعت، ممکن است به نظر برسد که Rockstar Games این نسل کنسول را بسیار کند پیش خواهد برد. اگر این اطلاعات داخلی درست باشد، ممکن است تنها یک بازی جدید برای نسل پلتفرم منتشر شود، و آن Grand Theft Auto 6 است. این بدان معناست که هر نسخه بعد از آن یک پورت از یک بازی گذشته مانند Red Dead Redemption 2 یا شاید یک بازسازی خواهد بود. .

برای طرفدارانی که امیدوار به نسخه جدید Bully یا جانشینی برای Red Dead Redemption 2 بودند، ممکن است خوش شانس نباشید. با این حال، این فقط یک شایعه در حال حاضر و حدس و گمان یکی از افراد داخلی است. نمی‌توان گفت که آینده راک‌استار گیمز چه خواهد بود و آیا شاهد افزایشی در انتشار بازی‌های این استودیو خواهیم بود یا خیر. در همین حال، ما همچنان منتظر توسعه‌دهندگان هستیم تا نسخه بعدی بازی Grand Theft Auto را به طور رسمی معرفی کنند.

منبع:

مطالب مرتبط

>