رویداد بازی Horizon Forbidden West بزودی برگزار می شود

رویداد بازی Horizon Forbidden West بزودی برگزار می شود
رویداد بازی Horizon Forbidden West بزودی برگزار می شود

شرکت سونی قصد دارد بزودی رویدادی برای بازی Horizon Forbidden West برگزار کند.

رویداد بازی Horizon Forbidden West بزودی برگزار می شود، Horizon Forbidden West یکی از مورد انتظارترین عناوین سال 2022 است. طرفداران پس از تحمل پنج سال انتظار طولانی از زمان انتشار اولین بازی از این سری، برای کسب اطلاعات بیشتر خشمگین هستند. پس از عقب افتادن از انتشار اواخر سال 2021 به دلیل بیماری همه گیر، طرفداران کمتر از 6 هفته با موفقیت بعدی Guerrilla فاصله دارند. طی چند ماه گذشته، پلی استیشن اطلاعات جدیدی را کم کم منتشر کرده است و به نظر می رسد که یک ارائه بزرگ ممکن است به زودی ارائه شود. طبق گفته‌های تام هندرسون، یکی از افراد مورد اعتماد صنعت، رویداد جدید State of Play ممکن است در 3 فوریه برگزار شود، که زمان مناسبی برای پیش‌نمایش نهایی ماجراجویی جدید Aloy خواهد بود.

هندرسون حدس می‌زند که در حالی که ممکن است در ماه فوریه یک State of Play برای بحث درباره Horizon Forbidden West و Hogwarts Legacy منتشر شود، دومین ارائه برای ارائه جزئیات بیشتر در مورد PlayStation VR 2 که اخیراً معرفی شده است، ممکن است زمان خوبی باشد. انتظار می‌رود که God of War Ragnarok و سایر عناوین بزرگ تا پایان سال به‌روزرسانی شود. سونی هنوز تاریخ هایی را برای ارائه های بعدی اعلام نکرده است.

رویداد بازی Horizon Forbidden West بزودی برگزار می شود

در چند هفته گذشته، جزئیات بیشتری در مورد درختان مهارت گسترده و ماشین‌های خطرناک جدید ممنوعه توسط Guerrilla Games فاش شده است. بازیکنان می توانند Aloy را به سبک بازی خاص خود سفارشی کنند، با شش مسیر موجود: Survivor، Trapper، Infiltrator، Hunter، Machine Master و Warrior.

اوایل این هفته، نسخه کامل پلی‌استیشن 4 از Horizon Forbidden West به‌صورت آنلاین به بیرون درز کرد که کلیپ‌های ویدیویی و اسکرین‌شات‌ها در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی ظاهر شدند.

Horizon Forbidden West قرار است در 18 فوریه 2022 برای پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 منتشر شود. کسانی که این بازی را خریداری می‌کنند ممکن است بخواهند ابتدا کمی فضا خالی کنند، زیرا در گزارشی که ماه گذشته منتشر شد، حجم فایل Forbidden West را 96.4 ذکر کرده است. گیگابایت – قبل از وصله روز اول.

منبع:

مطالب مرتبط

>