Photo mode به بازی Dying Light 2 می آید

Photo mode به بازی Dying Light 2 می آید
Photo mode به بازی Dying Light 2 می آید

بازی Dying Light 2 در هفته های آینده منتشر خواهد شد و اکنون اطلاعات تازه ای از سوی سازنده این عنوان به بیرون درز کرد.

Photo mode به بازی Dying Light 2 می آید، توسعه دهندگان در Techland اخیراً یک توییت در مورد برنامه های خود برای Dying Light 2 پس از انتشار آن آپلود کردند. آنها اشاره کردند که حداقل به مدت 5 سال پس از عرضه از بازی پشتیبانی خواهند کرد. با توجه به توییت‌هایشان، افزوده‌های جدید به بازی شامل داستان‌های جدید، مکان‌ها، رویدادهای درون بازی و موارد دیگر خواهد بود.

تایمون اسمکتالا، طراح اصلی بازی Dying light 2، در توییتر به سوالات بسیاری از طرفداران پاسخ داد. او ضمن پاسخ به طرفداران در مورد آینده این بازی، همچنین اشاره کرد که این بازی دارای حالت عکس است. با دریافت این خبر، طرفداران بازی از جهتی که توسعه دهندگان بازی را در پیش گرفته اند بسیار خرسند شده اند.

Photo mode به بازی Dying Light 2 می آید

حالت عکس در بازی‌ها امروزه بیشتر و بیشتر به یک ویژگی رایج تبدیل شده است. بسیاری از گیمرها استدلال می کنند که ممکن است یکی از مهم ترین ویژگی ها برای ثبت زیبایی بازی باشد. با بیشتر شدن جزئیات دنیای بازی در سال های آینده، حالت عکس شروع به تبدیل شدن به یکی از ویژگی های کلیدی است که توسعه دهندگان به بازی اضافه می کنند.

روند جدید عکاسی درون بازی بسیاری از بازیکنان را تحت تاثیر قرار داده است. همانطور که گفته شد، طرفداران از دریافت این ویژگی در جدیدترین بازی Dying Light بسیار هیجان زده هستند. بازی‌هایی که استودیوها به مدت ۵ سال از آن پشتیبانی می‌کنند، واقعاً به جامعه احساس می‌کنند که بازی ارزش خرید دارد. داشتن عناوین AAA که به بازیکنان محتوای زیادی می دهد یکی از دلایل اصلی موفقیت یک بازی است.

منبع:

مطالب مرتبط

>