پیکسل فولد نوت پد نام گوشی تاشو گوگل است

پیکسل فولد نوت پد نام گوشی تاشو گوگل است
پیکسل فولد نوت پد نام گوشی تاشو گوگل است

شرکت گوگل در نظر دارد بزودی اولین گوشی هوشمند تاشو خود را با مشخصات پرچمدار معرفی کند.

پیکسل فولد نوت پد نام گوشی تاشو گوگل است، گوگل مدتی است که در حال کار بر روی یک گوشی هوشمند تاشو است و اطلاعاتی در رابطه با این دستگاه آینده از غول فناوری که تا کنون از آن به عنوان Google Pixel Fold یاد می شود، به بیرون درز کرده است.

اکنون، گزارش جدیدی از 9to5Google ارائه شده است که ادعا می‌کند اولین گوشی هوشمند تاشو گوگل Pixel Fold نام نخواهد داشت، بلکه Google Pixel Notepad نامگذاری خواهد شد. علاوه بر این، جزئیات قیمت این گوشی نیز اعلام شده است.

یک منبع آگاه از توسعه به 9to5Google گفت که Google Pixel Notepad نام کاربردی این گوشی هوشمند تاشو است. همچنین گفته می شود که این شرکت گوگل پیکسل لانگ بوک را در نظر گرفت اما در نهایت با Notepad پیش رفت.

توجه داشته باشید که این احتمال وجود دارد که نام گوشی هوشمند تا زمانی که برای عرضه تجاری آماده شود، تغییر کند. گوگل معمولاً شماره‌ای را در اسم گوشی‌های هوشمند خود دارد، اما با توجه به اینکه فرم فاکتور تاشو آزمایشی از این برند است و پیشنهادی کاملاً متفاوت از نمونه‌های معمولش است، می‌توان آن را بدون شماره نام برد.

پیکسل فولد نوت پد نام گوشی تاشو گوگل است

توسعه نام گوشی Google Pixel Notepad تنها چند روز پس از آن صورت می‌گیرد که از طریق انیمیشن‌های بیلد اندروید 12L فاش شد که این تلفن هوشمند از نظر فرم شبیه به OPPO Find N خواهد بود و مانند سری Galaxy Z Fold سامسونگ نخواهد بود. گوشی ها به دلیل بازتر بودن صفحه نمایش در هنگام باز شدن.

بر اساس اطلاعات فاش شده، نوت پد گوگل پیکسل با چیپست Tensor (GS101) خود این شرکت همراه با رم 12 گیگابایتی و حافظه 512 گیگابایتی عرضه خواهد شد. گفته می شود که تنظیمات دوربین آن در مقایسه با سری پیکسل 6 کاهش یافته است.

در مورد قیمت گذاری، این گزارش ادعا می کند که نوت پد گوگل پیکسل کمتر از سامسونگ گلکسی Z Fold3 با قیمت 1799 دلار قیمت خواهد داشت. این بسیار جالب است، به خصوص برای یک گوشی هوشمند تاشو نسل اول.

مطالب مرتبط

>