بازی Call Of Duty 2022 زودتر از موعد عرضه می شود

بازی Call Of Duty 2022 زودتر از موعد عرضه می شود
بازی Call Of Duty 2022 زودتر از موعد عرضه می شود

شرکت اکتیویژن متاسفانه با نسخه 2021 سری Call Of Duty سودآوری کافی نداشته و گویی این نسخه با فروش ضعیفی رو به رو شد.

بازی Call Of Duty 2022 زودتر از موعد عرضه می شود، طبق ادعای روزنامه‌نگار تام هندرسون، که سابقه معتبری از افشای اطلاعات پیرامون Call of Duty و دیگر فرنچایزهای اصلی دارد، Call of Duty امسال می‌تواند در اوایل اکتبر منتشر شود.

هندرسون در توییتی در 13 ژانویه از شنیدن «غوغاها» خبر داد مبنی بر اینکه بازی Call of Duty پاییز امسال، که گمان می‌رود ادامه‌ای برای Modern Warfare 2019 باشد، ممکن است یک ماه زودتر برای عرضه در ماه اکتبر به جلو کشیده شود. افشاکننده ادعا می کند که این تغییر به دلیل فروش ضعیف Call of Duty: Vanguard است. در حالی که Vanguard برای عرضه در ماه نوامبر در رتبه اول جدول فروش فروشگاه پلی استیشن در آمریکای شمالی و اروپا قرار گرفت، فروش کلی نسبت به سال گذشته برای Black Ops Cold War اندکی کاهش داشت.

بازی Call Of Duty 2022 زودتر از موعد عرضه می شود

هندرسون همچنین اضافه کرد که انتشار زودهنگام Call of Duty 2022 یک به‌روزرسانی «بزرگ» برای Call of Duty: Warzone در مدت کوتاهی بعد به همراه خواهد داشت. با این حال، به نظر می‌رسد که این گزارش Warzone از عناوین گذشته پیروی می‌کند، زیرا Raven Software هر دو نسخه Black Ops Cold War 2020 و Vanguard 2021 را در Warzone یک یا دو ماه پس از انتشار هر بازی ادغام کرد.

با این ادعاها، هندرسون همچنین می گوید که دنباله Modern Warfare در حال حاضر قرار است در تابستان رونمایی شود. این نیز چندان تعجب آور نخواهد بود زیرا بازه زمانی مطابق با افشاگری های گذشته است، زیرا Black Ops Cold War و Vanguard هر دو تاریخ رونمایی اوت را داشتند.

سایر جزئیات شایعه شده در مورد Call of Duty 2022 شامل داستانی با تمرکز بر کارتل های مواد مخدر کلمبیا، یک سیستم “قطب نمای اخلاقی” و یک نقشه Warzone است که شامل مکان های کلاسیک افغان، کواری، ترمینال و پارک تریلر از Modern Warfare 2 در سال 2009 است.

Call of Duty همچنان در اعتراض به فسخ قرارداد غافلگیرانه در تیم QA Raven Software به تولید محتوای جدید ادامه می‌دهد و اخیراً کارکنان Activision Blizzard سکوت رادیویی رهبری در رابطه با تلاش‌های آشتی را گزارش کرده‌اند. اکتیویژن بلیزارد همچنین با شکایت‌های قضایی و سایر تحقیقات مرتبط با آزار و اذیت جنسی و تبعیض علیه زنان روبرو است.

منبع:

مطالب مرتبط

>