شیائومی گوشی شبیه به گلکسی زد فلیپ سامسونگ معرفی می کند

شیائومی گوشی شبیه به گلکسی زد فلیپ سامسونگ معرفی می کند
شیائومی گوشی شبیه به گلکسی زد فلیپ سامسونگ معرفی می کند

شرکت شیائومی در نظر دارد بزودی گوشی تاشو جدیدی معرفی کند که طراحی شبیه به گلکسی زد فلیپ سامسونگ دارد.

شیائومی گوشی شبیه به گلکسی زد فلیپ سامسونگ معرفی می کند، یک افشاگر شناخته شده در Weibo (یک وب سایت میکروبلاگینگ چینی) اطلاعات جالبی را در مورد نسل بعدی گوشی هوشمند تاشو شیائومی فاش کرد. ظاهراً این شرکت کار روی این دستگاه را آغاز کرده است که دارای طراحی تاشوی تاشو خواهد بود.

در سال 2021، غول فناوری چینی اولین گوشی تاشو خود را که MIX Fold بود، عرضه کرد. دارای یک لولای عمودی بود، به این معنی که به صورت افقی شبیه به Samsung Galaxy Z Fold3 تا می شد. علاوه بر این، با برچسب قیمت 9999 یوان (تقریباً 1575 دلار آمریکا) عرضه شد که تقریباً به اندازه همتای سامسونگ آن گران است. اگرچه این دستگاه همچنان یکی از مقرون به صرفه ترین دستگاه های تاشو در بازار بود.

شیائومی گوشی شبیه به گلکسی زد فلیپ سامسونگ معرفی می کند

اکنون، مشاور معروف Digital Chat Station فاش کرده است که این شرکت در حال کار بر روی یک تلفن تاشو جدید است که دارای صفحه نمایش افقی تاشو عمودی است. با این حال، قابل توجه ترین جنبه آن قیمت آن است، زیرا اطلاعات دهنده ادعا می کند که این شرکت ممکن است آن را نزدیک به یک قیمت اصلی اصلی عرضه کند. با توجه به اینکه ارزان‌ترین گوشی تاشو هنوز بیش از 1000 دلار آمریکا قیمت دارد، این یک معامله بزرگ خواهد بود. ما قبلاً حتی در مورد پتنت شیائومی گزارش داده بودیم که چنین گوشی تاشو عمودی را به نمایش گذاشته بود.

در پست رسانه‌های اجتماعی، منبع اطلاعاتی یکی از جزئیات کلیدی در مورد گوشی تاشو شیائومی را فاش کرد. بر اساس گزارش ها، این دستگاه دارای رزولوشن FHD+ و نرخ رفرش بالا 120 هرتز خواهد بود. ظاهراً در زیر کاپوت این گوشی از یک پردازنده سری Qualcomm Snapdragon 8 Gen استفاده شده است. به خاطر داشته باشید که این هنوز فقط یک گزارش تایید نشده است، بنابراین فعلاً آن را با کمی نمک مصرف کنید و منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر باشید.

منبع:

مطالب مرتبط

>