تاریخ انتشار بازی WRC 10 برای نینتندو سوییچ مشخص شد

تاریخ انتشار بازی WRC 10 برای نینتندو سوییچ مشخص شد
تاریخ انتشار بازی WRC 10 برای نینتندو سوییچ مشخص شد

به تازگی انتشار بازی WRC 10 که یک شبیه ساز رالی بوده برای کنسول نینتندو سوییچ با تاخیر رو به رو شده است.

تاریخ انتشار بازی WRC 10 برای نینتندو سوییچ مشخص شد، WRC 10 در تاریخ 17 مارس در اروپا برای نینتندو سوییچ عرضه می شود. طرفداران آمریکایی باید تا 29 مارس منتظر بمانند. این شش ماه کامل پس از انتشار بازی برای کنسول‌های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس است، اما طرفداران سوییچ می‌توانند خوشحال شوند، زیرا این یک نسخه کامل از بازی است.

متأسفانه طرفداران نینتندو سوییچ به دریافت پورت‌های کمتر یا پایین‌تر بازی‌های نسل فعلی عادت کرده‌اند. با این حال، Nacon تأیید کرده است که نسخه نینتندو سوییچ بازی برابری (تقریباً) ویژگی‌ها را با سایر نسخه‌هایی که سال گذشته منتشر کردند، خواهد داشت. تنها بخش‌هایی از بازی که حذف آن‌ها تایید شده است، حالت‌های Esports و Split-screen هستند. در حالی که این ایده آل نیست، اما به سختی مهمترین بخش های بازی هستند، به خصوص در دستگاه های دستی.

تاریخ انتشار بازی WRC 10 برای نینتندو سوییچ مشخص شد

WRC 10 روی سوئیچ دارای 120 مرحله، حالت حرفه ای، 14 رالی، 23 رویداد تاریخی و “ماشین های تاریخی جدید” خواهد بود. این بازی پس از عرضه نیز پشتیبانی خواهد شد. محتوای اعلام‌شده پس از راه‌اندازی شامل رویدادهای آنلاین، تابلوهای امتیازات، سیستم باشگاه‌ها، راننده کمکی و چند نفره آنلاین است. لازم به ذکر است که برخی از حالت های آنلاین نیز در روز اول با نسخه های پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی بازی عرضه نشدند.

WRC 10 زمانی که در سپتامبر منتشر شد به خوبی مورد بررسی قرار گرفت. اگرچه پورت های سوییچ بازی های قبلی به خوبی همتایان پلی استیشن و ایکس باکس خود را بررسی نکردند. WRC 9 روی سوییچ نرخ فریم بهتری نسبت به بازی قبلی داشت اما همچنان از مشکلات کیفی مربوط به آوردن آن به کنسول نینتندو رنج می برد. امیدواریم که Nacon بتواند پیشرفتی را که برای ارائه یک بازی رالی باکیفیت در نینتندو سوییچ به گیمرها انجام داده است، بهبود بخشد.

WRC 10 در تاریخ 17 مارس در اروپا و 29 مارس در ایالات متحده برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. این بازی در حال حاضر برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X/S، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه شخصی در دسترس است.

منبع:

مطالب مرتبط

>