بازی The Elder Scrolls VI در مرحله پیش تولید است

بازی The Elder Scrolls VI در مرحله پیش تولید است
بازی The Elder Scrolls VI در مرحله پیش تولید است

بازی The Elder Scrolls VI شرکت بتسدا چند سال قبل معرفی شد اما طبق گزارش ها تا سال های آینده منتشر نخواهد شد.

بازی The Elder Scrolls VI در مرحله پیش تولید است، Bethesda به خاطر چند فرنچایز قابل توجه بازی های ویدیویی شناخته شده است، اگرچه Fallout و The Elder Scrolls برجسته ترین آنها هستند. استودیو سخت در حال کار روی IP جدید خود، Starfield است. اگرچه، قرار است آن بازی را در اواخر امسال دریافت کنیم. چه در مورد بازی هیجان زده باشید یا نه، تعداد زیادی از طرفداران مشتاق انتشار آن هستند. این به این دلیل است که می دانیم پروژه بعدی که تیم توسعه ارائه خواهد کرد The Elder Scrolls VI است. ما در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد بازی نداریم. اما حداقل می دانیم که استودیو هنوز در مرحله پیش تولید است.

انتظارات زیادی برای این قسمت آینده وجود دارد. The Elder Scrolls V: Skyrim یک نسخه موفقیت بزرگ و اولین بازی برای این فرنچایز بود که بازیکنان وارد آن شدند. از آن زمان، این قسمت همچنان شاهد انتشار پورت ها در پلتفرم های متعدد و نسخه های ویژه مختلف بود. لیست مشاغل اخیر در Linkedin نشان داد که Bethesda در حال حاضر در مرحله پیش تولید برای The Elder Scrolls VI است، بنابراین ما هنوز مطمئن نیستیم که تاریخ انتشار مشخصی برای این بازی به پایان برسد. اگرچه، سرنخ هایی وجود دارد که می دانیم دقیقاً چه زمانی بازی منتشر می شود.

بازی The Elder Scrolls VI در مرحله پیش تولید است

همانطور که گفته شد، اظهارات قبلی Bethesda مبنی بر اینکه بازی تا پس از عرضه Starfield در دسترس نخواهد بود. با این حال، فیل اسپنسر همچنین اظهار داشت که The Elder Scrolls VI تا زمانی که Fable 4 کامل نشده باشد در دسترس نخواهد بود. بنابراین طرفداران می توانند مراقب این دو بازی خاص باشند.

همچنین بحث‌ها و گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد آنچه در قسمت بعدی انتظار می‌رود وجود دارد. The Elder Scrolls VI برخی از طرفداران را دارد که حدس می زنند که بازی دقیقاً کجا و چه زمانی در جدول زمانی خواهد بود. در حال حاضر، این یک بازی منتظر است تا ببینیم که Bethesda دقیقاً چه چیزی را ارائه می‌کند، اما واضح است که The Elder Scrolls V: Skyrim انتظارات طرفداران را بسیار بالا می‌برد.

منبع:

مطالب مرتبط

>