بازی Elden Ring و اتمام ساخت آن

بازی Elden Ring و اتمام ساخت آن
بازی Elden Ring و اتمام ساخت آن

استودیو فرام سافت ور توسعه دهنده بازی Elden Ring بوده که به تازگی خبر از اتمام ساخت آن داد.

بازی Elden Ring و اتمام ساخت آن، خبر پایان یافتن بازی باعث خوشحالی بسیاری از طرفداران خواهد شد که با تاخیر بازی از این ماه ناامید شدند. در ابتدا، این بازی در تاریخ 21 ژانویه 2022 منتشر می شد. تاخیر بازی در ماه اکتبر با این نکته اعلام شد که “عمق و آزادی استراتژیک بازی فراتر از انتظارات اولیه بود.” بنابراین خبر طلایی شدن و پایان یافتن حلقه الدن برای کسانی که پیش‌بینی می‌کردند دوباره به تعویق بیفتد، آرامش بخش خواهد بود.

آخر این هفته، یک سوء استفاده عظیم در Dark Souls 3، یکی از بازی های قبلی From Software پیدا شد. این امر منجر به آفلاین شدن همه بازی های Dark Souls روی رایانه شخصی شد. متأسفانه، کدی که برای آن اکسپلویت در Dark Souls 3 استفاده شد، در نسخه داده کاوی کد Elden Ring یافت شد. این نشان می دهد که بازی آینده ممکن است در برابر همان سوء استفاده Remote Code Execution نیز آسیب پذیر باشد. اگر درست باشد، برای الدن رینگ فاجعه بار خواهد بود.

بازی Elden Ring و اتمام ساخت آن

امیدواریم، تیمی که در روز اول پچ برای Elden Ring کار می‌کند، زمان کافی داشته باشد تا مطمئن شود که آسیب‌پذیری RCE در ماه آینده در بازی وجود ندارد.

Elden Ring در 25 فوریه 2022 منتشر خواهد شد. این بازی برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X/S، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

منبع:

مطالب مرتبط

>