تاریخ انتشار بازی Syberia: The World Before مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Syberia: The World Before مشخص شد
تاریخ انتشار بازی Syberia: The World Before مشخص شد

به تازگی شرکت میکرویدز تاریخ انتشار بازی Syberia: The World Before روی پلتفرم پی سی را مشخص کرد.

تاریخ انتشار بازی Syberia: The World Before مشخص شد، Microids اعلام کرده است که Syberia: The World Before در تاریخ 18 مارس برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. این بازی در Steam، GOG و Epic Games Store در دسترس خواهد بود. در یک توییت جدید، ناشر اعلام کرد که می‌خواهد «بهترین تجربه ممکن را ارائه کند و ادای احترام زیادی به ماجراهای حماسی کیت واکر که توسط بنوا سوکال در نظر گرفته شده است، بپردازد».

همچنین نشان داد که هفته‌های اضافی به توسعه‌دهندگان Koalabs و Microids اجازه می‌دهد تا در ارائه بازی‌ای که لیاقتش را دارید، مطمئن باشند. برای کسانی که از موسیقی متن فیلم که توسط Inon Zur ساخته شده است (که برای Starfield نیز آهنگسازی می‌کند) لذت می‌برند، زمانی که Syberia: The World Before عرضه شد، به صورت وینیل در دسترس خواهد بود.

تاریخ انتشار بازی Syberia: The World Before مشخص شد

Syberia: The World Before در دو دوره زمانی اتفاق می‌افتد: تایگا در سال 2004 با کیت واکر که برای زنده ماندن در معدن نمک تلاش می‌کند و واگن در سال 1937 با پیانیست دانا رز. در حالی که حرفه دومی در حال اوج گرفتن است، با شروع جنگ جهانی دوم، سایه قهوه ای فاشیست بر سر اروپا ظاهر می شود. پیوند بین این دو راز اصلی ماجراجویی را تشکیل می دهد.

در کنار دنیای نمادین سوکال، عاقبت نیز نوید پازل ها و معماهای پیچیده ای را می دهد که باید برای طرفداران سریال جذاب باشد. برای بازیکنان کنسول، Syberia: The World Before هنوز هم قرار است امسال منتشر شود، بنابراین منتظر جزئیات بیشتر در ماه‌های آینده باشید.

منبع:

مطالب مرتبط

>