بازی های رایگان PlayStation Plus در فوریه مشخص شد

بازی های رایگان PlayStation Plus در فوریه مشخص شد
بازی های رایگان PlayStation Plus در فوریه مشخص شد

شرکت سونی به تازگی بازی های رایگان سرویس PlayStation Plus را برای ماه فوریه اعلام کرد.

بازی های رایگان PlayStation Plus در فوریه مشخص شد، امروز اولین بار در شش ماه گذشته است که خط تولید پلی استیشن پلاس قبل از اعلام رسمی سونی فاش نشده است. ماه فوریه تقریباً فرا رسیده است و اعضای PS Plus می توانند EA Sports UFC 4 (پلی استیشن 4)، Planet Coaster: Console Edition (پلی استیشن 5) و Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure (پلی استیشن 4) را از آن خود کنند. ) به صورت رایگان تا پایان ماه.

EA Sports UFC 4 ابتدا در آگوست 2020 برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد. عنوان هنرهای رزمی ترکیبی شامل 229 مبارز منحصر به فرد و حالت حرفه ای است که بوکس، کیک بوکسینگ، کشتی، و جیوجیتسو را برجسته می کند. بازیکنان همچنین می توانند در حالت های چند نفره شرکت کنند. در حالی که بازی نقدهای مثبتی را به دست آورد، انتشار آن با تبلیغات فراوان درون بازی که EA در نهایت حذف خواهد شد، مخدوش شد.

Planet Coaster: Console Edition برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری X/S در نوامبر 2020 منتشر شد. بازی اصلی در سال 2016 در سراسر جهان برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و شروع دومین فرنچایز خود منتشر شده Frontier پس از Elite بود. خطرناک. بازیکنان می توانند در چهار حالت متمایز درگیر شوند: Sandbox، Challenge، Career و Scenario Editor. این بازی ساخت ترن هوایی در عرض یک ماه پس از انتشار آلفا توانست به فروش ۲ میلیون دلاری دست پیدا کند.

بازی های رایگان PlayStation Plus در فوریه مشخص شد

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure بازسازی چهارمین DLC کمپین Borderlands 2 است که در سال 2013 منتشر شد. یک بازی مستقل است که در نوامبر 2021 برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس منتشر شد. X/S و PC

آینده پلی استیشن پلاس روشن به نظر می رسد، زیرا جزئیات مربوط به سرویس رقیب Xbox Game Pass که توسط سونی برنامه ریزی شده بود، از ماه گذشته شروع شد. PlayStation Now با PS Plus فعلی ترکیب خواهد شد و سه سطح عضویت در دسترس خواهد بود. سطح اول شبیه به PS Plus فعلی خواهد بود، در حالی که سطح دوم کاتالوگ بزرگی از بازی ها را ارائه می دهد. سطح سوم دموی گسترده ای را اضافه می کند، به بازیکنان اجازه می دهد بازی ها را استریم کنند، و همچنین شامل کتابخانه ای از بازی های کلاسیک پلی استیشن می شود.

برای کسانی که ممکن است فراموش کرده باشند عناوین PS Plus را برای ژانویه دانلود کنند، Deep Rock Galactic، Dirt 5 و Persona 5 Strikers همچنان تا 1 فوریه به صورت رایگان در دسترس هستند.

مطالب مرتبط

>