آپدیت اندروید 12 برای سری Redmi 9 منتشر می شود

آپدیت اندروید 12 برای سری Redmi 9 منتشر می شود
آپدیت اندروید 12 برای سری Redmi 9 منتشر می شود

شرکت ردمی از زیربرندهای شیائومی بوده که در تلاش است محصولات متنوعی عرضه کند و اخیرا مشخص شده که سری Redmi 9 آن اندروید 12 دریافت خواهد کرد.

آپدیت اندروید 12 برای سری Redmi 9 منتشر می شود، شیائومی به ارائه دو به‌روزرسانی اندروید و سه به‌روزرسانی MIUI برای اکثر گوشی‌های هوشمندش مشهور است. با این حال، اکثر تلفن‌های مجهز به مدیاتک معمولاً در مقایسه با مدل‌های کوالکام، به‌روزرسانی‌های کمتری دریافت می‌کنند. خوشبختانه، این مورد برای سه گوشی محبوب شیائومی از سال 2020 صادق نیست.

طبق گفته های شیائومی، Redmi 9، Redmi Note 9 و POCO M2 نه تنها MIUI 13 بلکه اندروید 12 را نیز دریافت خواهند کرد. این سه‌گانه قبلاً یک به‌روزرسانی داخلی بر اساس آخرین نسخه اندروید دریافت کرده است.

آپدیت اندروید 12 برای سری Redmi 9 منتشر می شود

در بیشتر مواقع، شیائومی گوشی های هوشمند مدیاتک را محدود به یک آپدیت یا بدون به روز رسانی اندروید می کند. با این حال، این شرکت موفق به ارائه حداقل یک به روز رسانی MIUI می شود.

گوشی های مذکور قبلاً به روزرسانی اندروید را در قالب اندروید 11 دریافت کرده اند. از این رو اندروید 12 دومین آپدیت اندروید آنها خواهد بود. در همان زمان، MIUI 13 دومین به‌روزرسانی اصلی MIUI آنها خواهد بود زیرا هر سه با MIUI 11 معرفی شدند و بعداً به MIUI 12 به‌روزرسانی شدند.

این بدان معناست که به‌روزرسانی MIUI 13 مبتنی بر اندروید 12 احتمالاً آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزار اصلی برای Redmi 9، Redmi Note 9 و POCO M2 خواهد بود. در نهایت شایان ذکر است که دو گوشی قبلی به ترتیب با نام‌های Redmi 9 Prime و Redmi 10X 4G در هند و چین نیز شناخته می‌شوند.

منبع:

مطالب مرتبط

>