افزوده شدن چهار اتومبیل جدید چینی به بازی Forza Horizon 5

افزوده شدن چهار اتومبیل جدید چینی به بازی Forza Horizon 5
افزوده شدن چهار اتومبیل جدید چینی به بازی Forza Horizon 5

شرکت مایکروسافت به تازگی چهار اتومبیل جدید چینی به بازی Forza Horizon 5 افزوده است.

افزوده شدن چهار اتومبیل جدید چینی به بازی Forza Horizon 5، فورتزا هورایزن 5 همچنان به سرعت از رقابت گذشته است، همین هفته، ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت تأیید کرد که بازی مسابقه ای بیش از 18 میلیون بازیکن جمع آوری کرده است. چهارمین آپدیت بزرگ بازی در نزدیکی راه است و سازنده سال ببر را با اضافه شدن چهار خودروی ساخت چین به عنوان جشن می گیرد. اینها قبلاً هرگز در بازی Forza دیده نشده بودند، و همچنین برای برجسته کردن اولین بومی سازی کامل صدای ماندارین در فرنچایز اضافه می شوند. Forza یک پرفروش در چین است، و این نشانه خوبی برای آن طرفداران است.

طبق وب سایت رسمی چینی Horizon 5، چهار خودروی اضافه شده NIO EP9، Wuling Sunshine، MG 3 و MG XPower SVR هستند. دانیل احمد، تحلیلگر بازی چینی، در پستی در توییتر، مینی ون مانند Sunshine را به عنوان یک افزودنی جالب به بازی برجسته کرد. او گفت: «این خودرو در یک مقطع زمانی پرفروش‌ترین خودرو در چین بود، و الگوهایی درباره آن وجود دارد که یک «سوپر خودرو» در سراسر کشور است.

افزوده شدن چهار اتومبیل جدید چینی به بازی Forza Horizon 5

بسیاری از این ماشین‌ها به‌عنوان قفل‌های فصلی در دسترس خواهند بود، زیرا بازیکنان در طول فصل 4 کار می‌کنند. MG XPower SV-R زمانی که در 10 فوریه عرضه شود، منحصراً برای دارندگان Car Pass در دسترس خواهد بود.

این خودروهای چینی تنها سواری های جدیدی نیستند که در فصل 4 عرضه می شوند. فولکس واگن گلف R، مزدا 323 GT-R، و پورشه 911 اسپورت کلاسیک نیز ظاهر خواهند شد. فصل 4 همچنین جام جهانی Horizon را معرفی خواهد کرد، رقابتی در مقیاس بزرگ که از بازیکنان می‌خواهد از وسایل نقلیه کشورهای خاصی در حین حرکت به سمت خط پایان استفاده کنند. این محتوای جدید به‌طور تدریجی در طول فصل 4 منتشر می‌شود، نه همه‌جا.

Forza Horizon 5 برای رایانه های شخصی، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X/S در دسترس است. این عنوان بزرگترین هفته اول را در تاریخ Xbox و Game Pass جشن گرفت و بیش از 4.5 میلیون بازیکن را در هفت روز اول خود جذب کرد. انتظار می رود اولین بسته از دو بسته الحاقی در ژوئن 2022 منتشر شود.

منبع:

مطالب مرتبط

>