نسخه نسل نهم بازی Cyberpunk 2077 در نزدیکی انتشار

نسخه نسل نهم بازی Cyberpunk 2077 در نزدیکی انتشار
نسخه نسل نهم بازی Cyberpunk 2077 در نزدیکی انتشار

بازی  Cyberpunk 2077 استودیو سی دی پراجکت رد از آثار پرحاشیه بوده و در هنگام انتشار نیز مشکلات زیادی داشته اما در نهایت همگی رفع شده و باید در انتظار انتشار نسخه نسل نهم باشیم.

نسخه نسل نهم بازی Cyberpunk 2077 در نزدیکی انتشار، براساس گزارش تازه انتشاریافته به نظر رسیده نسخه نسل نهم یعنی ایکس باکس سری ایکس یا پلی استیشن 5 بزودی منتشر شود.

درحالی که شایعات بسیاری درباره نسخه نسل نهمی انتشاریافته، به تازگی کاربر PlayStation Game Size که در افشا اطلاعات نقش بسزایی دارد، فاش کرده که چیزی تا انتشار این نسخه بازی Cyberpunk 2077 باقی نمانده است.

این کاربر همیشه جزئیاتی پیرامون حجم بازی های پلی استیشن را فاش می کند و اکنون پرداخته که نسخه پلی استیشن 5 بزودی دردسترس قرار خواهد گرفت. گفته شده در اواسط فوریه یا اوایل مارس بازیکنان باید منتظر باشند که بازی Cyberpunk 2077 دردسترس کاربران پلی استیشن 5 قرار گیرد و البته نباید فراموش کرد این یعنی انتشار برای ایکس باکس سری ایکس.

یعنی سی دی پراجکت رد در نظر دارد یک زمان برای انتشار هر دو نسخه در نظر گیرد. باتوجه به برنامه زمانی سی دی پراجکت رد پیرامون انتشار نسخه نسل نهم بازی های  Cyberpunk 2077 و The Witcher 3، احتمال حقیقت داشتن این گزارش کم نیست. گزارش افزوده که نسخه پلی استیشن 5 با انتشار بازی های چون Elden Ring و Horizon Forbidden West همزمانی می کند.

ناگفته نماند که برای ارتقا نسخه نسل نهمی با داشتن نسخه نسل فعلی هیچ هزینه ای نباید کرد. بازی Cyberpunk 2077 که در زمان انتشار با فاجعه رو به رو بود در نهایت با انتشار آپدیت های بزرگ و پی در پی مشکل حل شد.

منبع:

مطالب مرتبط

>