بازی No Man’s Sky برای نینتندو سوییچ منتشر می شود

بازی No Man’s Sky برای نینتندو سوییچ منتشر می شود
بازی No Man’s Sky برای نینتندو سوییچ منتشر می شود

بازی No Man’s Sky عنوان اکتشافی فضایی بوده که ابتدا برای پلی استیشن منتشر شد و حال قرار است برای نینتندو سوییچ انتشاریابد.

بازی No Man’s Sky برای نینتندو سوییچ منتشر می شود، این عنوان از زمان انتشار به عنوان یک اثر محبوب تبدیل شده است، با ده ها به روز رسانی به بازی اجازه داد تا به آنچه در زمان عرضه وعده داده شده بود، برسد. به تازگی تیم سازنده تایید کرده که بازیکنان بزودی می توانند بازی No Man’s Sky را روی کنسول نینتندو سوییچ خود تجربه کنند.

بازی No Man’s Sky به نینتندو می آید

زمانی که No Man’s Sky برای اولین بار در آگوست 2016 منتشر شد، به دلیل عدم تعهد به وعده‌ها، به شدت مورد انتقاد قرار گرفت، اما از آن زمان به بعد، این بازی مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌ها را داشت که چند نفره، موجودات، سیارات جدید، جانوران و موارد دیگر را اضافه کرد. آخرین به‌روزرسانی، Frontiers، سکونتگاه‌های سیاره‌ای را اضافه کرد که می‌توانید به مدیریت و ایجاد آن‌ها کمک کنید، علاوه بر این که به شما امکان می‌دهد سحابی‌های شگفت انگیز را در عمق فضا کشف کنید.

محتوای اضافه شده به قدری عمیق و عظیم است که در مدت زمان انتشار، No Man’s Sky توانسته است از یک استقبال بسیار منفی منتقدان به یک بازی محبوب Steam تبدیل شود، نقدهای فوق العاده مثبت دریافت کند و تبدیل به داستان موفقیت آمیز برای توسعه دهنده شود.

گفته شده این بازی در تابستان برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

منبع:

مطالب مرتبط

>