تاریخ انتشار نسخه دمو بازی Babylon’s Fall مشخص شد

تاریخ انتشار نسخه دمو بازی Babylon’s Fall مشخص شد
تاریخ انتشار نسخه دمو بازی Babylon’s Fall مشخص شد

در سال 2019 شاهد معرفی بازی Babylon’s Fall از سوی اسکوئرانیکس و پلاتینیوم گیمز بودیم و تاکنون اطلاعات خاصی دردسترس قرار نگرفت.

تاریخ انتشار نسخه دمو بازی Babylon’s Fall مشخص شد، حال به تازگی اسکوئرانیکس و پلایتینوم گیمز اعلام کردند که نسخه دمو بازی Babylon’s Fall در تاریخ 25 فوریه سال جاری منتشر خواهد شد.

در نسخه دمو بازیکنان می توانند به صورت یک یا چهارنفره آنلاین بازی کنند. همچنین هر پیشرفت و موفقیتی که در نسخه دمو رقم می خورد، قابل انتقال به نسخه اصلی بازی Babylon’s Fall است.

دمو بازی Babylon’s Fall در نزدیکی انتشار

تاریخ انتشار نسخه دمو بازی Babylon’s Fall مشخص شد

گفته شده که بازی دارای Battle Pass خواهد بود و فصل 1 با عنوان “Eternal Tower” نامگذاری خواهد شد. Eternal Tower قرار است از 25 فوریه تا 31 می اجرا شود. بنابراین بازیکنان انتخاب خوبی برای دریافت بتل پس خواهند داشت. پلاتینیوم گیمز در نظر دارد هر سه ماه یک بار آپدیت بزرگی را برای بازی Babylon’s Fall منتشر کند.

هر فصل بتل پس رایگان و غیررایگانی خواهد داشت که آیتمی به بازی می افزاید. البته اولین Seasons Premium Battle Pass رایگان ارائه خواهد شد. البته بازی های بسیاری هستند که شیوه بتل پس را پیش گرفته و از آن بهره می گیرند. بازی Babylon’s Fall برنامه ریزی شده در تاریخ 3 مارس برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی منتشر شود. بازیکنانی که نسخه digital deluxe edition را خریداری کنند، سه روز زودتر باقی بازیکنان به بازی دسترسی خواهند داشت.

مطالب مرتبط

>