از دو کلاس جدید برای بازی Elden Ring رونمایی شد

از دو کلاس جدید برای بازی Elden Ring رونمایی شد
از دو کلاس جدید برای بازی Elden Ring رونمایی شد

بر کسی پوشیده نیست که بازی Elden Ring یک اثر مورد انتظار چند ماه آینده است و حال به تازگی جزئیات جدیدی منتشر شد.

از دو کلاس جدید برای بازی Elden Ring رونمایی شد، استودیو فرام سافت ور تنها ده روز پیش از انتشار دو کلاس جدید برای بازی آینده خود معرفی کرد. اگرچه سبک سولزلایک آن همچنان در Elden Ring به چشم می خورد، اما انتظار داریم بازیکنان بیشتری بتوانند این بازی را به انتها برسانند و چندان دشوار نیست.

نخستین کلاس معرفی شده Bandit نام دارد و به عنوان راهزن شناخته می شود. کلاسی که برای مبارزات راه دور با تیروکمان کاربرد داشته و برای مبارزات نزدیک هم چابکی خود را دارد. کلاس دیگر معرفی شده Astrologer نام داشته که همان طالع بین است. کلاسی که باید آن را وارث جادوگری گلین استون به حساب آورد.

بازی Elden Ring با چندین کلاس همراه است

از دو کلاس جدید برای بازی Elden Ring رونمایی شد

به گزارش گیمینگ بولت کلاس مورد اشاره در واقع جادوگر بازی Elden Ring محسوب می شود. ناگفته نماند که جورج آر.آر مارتین خالق داستان بازی تاج و تخت در خلق دنیای این بازی نیز نقش داشته و انتظار داریم با اثری جذاب رو به رو باشیم که طرفداران بسیاری بدست خواهد آورد.

همانطور که سایر عناوین استودیو فرام سافت ور به این موفقیت دست یافتند.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *