افشا مشخصات سری پیکسل 7 گوگل

افشا مشخصات سری پیکسل 7 گوگل
افشا مشخصات سری پیکسل 7 گوگل

شرکت گوگل هر سال نسل جدیدی از گوشی های پیکسل خود را معرفی می کند و انتظار داریم سال 2022 سری پیکسل 7 را شاهد باشیم.

افشا مشخصات سری پیکسل 7 گوگل، به تازگی اطلاعاتی پیرامون سری پیکسل 7 موسوم به پیکسل 7 و 7 پرو بدست آوردیم که در واقع نسل بعدی پرچمداران گوگل هستند. انتظار داریم این سری در رویداد ماه اکتبر گوگل رونمایی شوند و حال هشت ماه پیش از رونمایی جزئیاتی فاش شد.

گفته شده نسل جدید پیکسل دارای پردازنده جدید تنسور هستند و با مودم 5300 اگزینوس همراه می شوند. اسم رمز مدل استاندارد چیتا و مدل پرو Panther است. پیش از این گوگل اسم رمز ماهی ها را برای سری پیکسل 6 به کار گرفت. در سوی دیگر پیکسل 6A هم با اسم رمز Bluejay شناخته می شود.

سری پیکسل 7 با پردازنده جدید تنسور

افشا مشخصات سری پیکسل 7 گوگل

در این گزارش مودم 5300 اگزینوس با اسم رمز RavenClaw شناخته شده و در سوی دیگر گوگل برای هر نسل پیکسل اسم رمز خاصی دارد. در پیکسل 5 از پردازنده اسنپدراگون 765 بهره گرفته شد و دستگاه با اسم رمز Whitefin رویت شد.

مشخص نیست برنامه گوگل برای نسل بعدی پیکسل چیست. اما انتظار داریم دوربین، باتری، سیستم عامل ارتقایافته ای را نسبت به نسل فعلی شاهد باشیم. در بحث طراحی نیز سری پیکسل 7 هم گوشی های جذابی هستند که می توانند عملکرد خوبی از خود نشان دهند.

پیش بینی شده سری پیکسل 7 دارای مشخصات پرچمدار خواهند بود و بهتر است تا اکتبر منتظر ماند و مشخص شود با چگونه دیوایس‌هایی رو به رو باشیم.

مطالب مرتبط
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *