نسخه نسل بعدی Resident Evil 2, 3 و 7 امسال از راه می رسد

نسخه نسل بعدی Resident Evil 2, 3 و 7 امسال از راه می رسد
نسخه نسل بعدی Resident Evil 2, 3 و 7 امسال از راه می رسد

شرکت کپکام به تازگی اعلام کرد که نسخه نسل بعدی Resident Evil 2, Resident Evil 3 و Resident Evil 7: Biohazard امسال عرضه می شود.

نسخه نسل بعدی Resident Evil 2, 3 و 7 امسال از راه می رسد، کسانی که نسخه ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 این عناوین را تهیه کردند، به رایگان نسخه نسل نهمی را دریافت خواهند کرد. ناگفته نماند که بازیکنان رایانه شخصی نیز نسخه ارتقایافته را به رایگان کسب می کنند.

این خبر هیجان انگیز در پست توییتر Resident Evil منتشر شده و موجب شادی طرفداران گشت. سری بازی های Resident Evil از طرفداران بسیاری برخوردار بوده، فرنچایزی در سبک ترس و بقا که توانسته علاقمندان فراوانی بدست آورد. اولین نسخه این آی پی سال 1996 یعنی 25 سال قبل منتشر شد و دنباله آن سال 1998 دردسترس قرار گرفت. سال 2019 بود که کپکام تصمیم گرفت ریمیک Resident Evil 2 را در سال 2019 منتشر کند و با بازخورد عالی رو به رو شد.

Resident Evil 2, 3 و 7 برای کنسول های جدید در راه است

نسخه نسل بعدی Resident Evil 2, 3 و 7 امسال از راه می رسد

عناوین مورد اشاره اولین بازی های این فرنچایز نیستند که برای نسل نهم انتشار پیدا می کنند و پیش از این در سال 2021 بازی Resident Evil Village برای کنسول های نسل نهم و رایانه شخصی دردسترس قرار گرفت. متاسفانه کپکام نسخه نسل نهمی Resident Evil 2, 3 و 7 را اعلام نکرده و باید منتظر ماند در نیمه دوم امسال احتمالا منتشر شود.

بازی Resident Evil Village که بهار 2021 منتشر شد با انتقادات مثبتی مواجه گشت و از گرافیک بالایی بهره می برد.

منبع:

مطالب مرتبط

>