انتشار اطلاعات جدید از نسخه نسل نهمی بازی GTA V

انتشار اطلاعات جدید از نسخه نسل نهمی بازی GTA V
انتشار اطلاعات جدید از نسخه نسل نهمی بازی GTA V

راکستار پیشتر اعلام کرد که نسخه نسل نهم بازی GTA V بزودی منتشر خواهد شد و اکنون اطلاعات گرافیکی و برخی موارد دیگر این نسخه منتشر شد.

انتشار اطلاعات جدید از نسخه نسل نهمی بازی GTA V، همانطور که می دانید نسخه نسل نهمی بازی GTA V همین ماه منتشر می‌شود و اکنون راکستار اعلام کرد در این نسخه بازیکنان شاهد حالت Fidelity و Performance هستند.

در حالت گرافیکی نخست گیم پلی با فریم 30 و وضوح 4K با پشتیبانی رهگیری پرتو روی ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 اجرا می شود. در سوی دیگر حالت Performance فریم را به 60 رسانده و وضوح همچنان 4K است. اگرچه ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 وضوح 4کی را پشتیبانی می کنند اما ایکس باکس سری اس دارای قدرت گرافیکی 1440پیکسل است.

بازی GTA V در نسل نهم با جزئیات گرافیکی بالا

photo 2022 03 04 20 03 44

بهترین حالت Performance RT نام داشته که بازی ها با وضوح 4کی و فریم 60 و با پشتیبانی رهگیری پرتو روی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس اجرا می شود. ناگفته نماند که کنترلر دوالسنس در پلی استیشن 5 با بازی GTA V سازگاری دارد و بازیکنان شاهد گیم پلی جذاب تری خواهند بود.

از امروز می توانید مراحل رفته بخش داستانی را به نسخه نسل نهمی منتقل کنید تا در روز انتشار از همان ابتدا بتوانید روی کنسول نسل نهمی خود GTA V با مراحل پیش رفته داشته باشید.

منبع:

مطالب مرتبط

>