گوشی اقتصادی نوکیا N150DL در Bluetooth SIG رویت شد

گوشی اقتصادی نوکیا N150DL در Bluetooth SIG رویت شد
گوشی اقتصادی نوکیا N150DL در Bluetooth SIG رویت شد

شرکت HMD قصد دارد بزودی گوشی هوشمند جدید نوکیا N150DL را به عنوان محصولی اقتصادی معرفی کند و اکنون در Bluetooth SIG رویت شد.

گوشی اقتصادی نوکیا N150DL در Bluetooth SIG رویت شد، به نظر می رسد اچ ام دی تصمیم دارد فعلا به عرضه مدل های اقتصادی رده پایه بپردازد تا بتواند سهم بزرگی را به خود اختصاص دهد. پیشتر شاهد معرفی مدل هایی نظیر Nokia C21، C21 Plus و C2 2nd Edition بودیم و اکنون نوبت به یک گزینه جدید با نام نوکیا N150DL رسید. این دستگاه به تازگی در پایگاه داده Bluetooth SIG رویت شد.

گوشی نوکیا N150DL در راه است

گوشی اقتصادی نوکیا N150DL در Bluetooth SIG رویت شد

این گواهی نشان می دهد که دستگاه نوکیا با شماره مدل N150DL از بلوتوث 5.0 پشتیبانی می کند. این نسخه واقعاً به روز نیست، اما از بلوتوث 5.2 که در حال حاضر جدیدترین است، خیلی عقب نیست. جدای از این، پیشتر اوان بلس توییتر تصویری از دستگاه فاش کرده که یک گزینه اقتصادی با نمایشگر ناچ، حاشیه نسبتا ضخیم و بدنه پلاستیکی است.

علاوه بر این، دستگاه دارای پیکربندی دوربین سه گانه، پورت USB-C و جک 3.5 میلی متری هدفون خواهد بود. احتمال دارد برند مورد اشاره بزودی این اقتصادی را به عنوان بخشی از خانواده C خود معرفی کند، همانطور که پیشتر شاهد معرفی چندین مدل از این سری بودیم.

منبع:

مطالب مرتبط

>