حضور یک شخصیت قدیمی در بازی  Mortal Kombat 12

حضور یک شخصیت قدیمی در بازی Mortal Kombat 12
حضور یک شخصیت قدیمی در بازی Mortal Kombat 12

شرکت وارنر قصد دارد بزودی بازی  Mortal Kombat 12 را معرفی کند و تاکنون اطلاعات خاصی از آن کسب نشده و در جدیدترین گزارش جزئیات جدیدی فاش شد.

حضور یک شخصیت قدیمی در بازی  Mortal Kombat 12، یکی از افشاگران صنعت بازی افشا کرده که نسخه بعدی Mortal Kombat با حضور شخصیت ریکو منتشر می شود.

طرفداران این فرنچایز مبارزه ای سخت در انتظار انتشار اطلاعاتی درباره بازی  Mortal Kombat 12 هستند. این عنوان اکنون توسط استودیو NetherRealm تحت توسعه قرار دارد، استودیویی که سابقه توسعه فرنچایز Injustice نیز برعهده دارد. یکی از افشاگران به صراحت بیان داشت که NetherRealm توسعه این عنوان را آغاز کرده و در آینده با حضور شخصیت قدیمی ریکو معرفی خواهد شد.

بازی  Mortal Kombat 12 با شخصیت های جذاب منتشر می شود

حضور یک شخصیت قدیمی در بازی  Mortal Kombat 12

نخستین بار در بازی Mortal Kombat 4 بود که شخصیت ریکو به عنوان ژنرال ارتش Shao Kahn حضور داشت. پس از آن نیز این شخصیت بارها حضور پیدا کرد. حال با گذشت چندین سال باید شاهد بازگشت آن در بازی  Mortal Kombat 12 باشیم.

گفته شده نسخه بعدی مورتال کمبت برای کنسول های نسل نهمی و رایانه شخصی تحت توسعه قرار دارد. بنابراین باید منتظر ماند تا اطلاعات بیشتری منتشر شود. به هر حال انتظار داریم این شایعات به حقیقت تبدیل شود.

منبع:

مطالب مرتبط

>