نحوه ساخت Memoji در اندروید

نحوه ساخت Memoji در اندروید
نحوه ساخت Memoji در اندروید

در این مقاله با نحوه ساخت Memoji در اندروید آشنا می شوید. دستورالعمل ها در تمام گوشی ها و تبلت های اندروید قابل اجرا هستند.

چه کسانی می توانند Memoji در اندروید داشته باشند؟

پیش از این که ببینید نحوه ساخت Memoji در اندروید چگونه است، بهتر است این را بدانید که Memojis به طور رسمی منحصرا متعلق به برنامه Apple Messages است. این برنامه برای اندروید در دسترس نیست. اگر کسی را می شناسید که آیفون یا آیپد دارد، از او بپرسید آیا می توانید دستگاه او را قرض بگیرید تا Memoji خود را بسازید.

سپس می‌توانید آن را در یک پیام به دستگاه Android خودتان ارسال کنید و Memoji خودتان را برای استفاده بعدی ذخیره کنید. برای مثال می توانید این استیکر جدید را در واتس اپ ذخیره کنید و در پیام های بعدی از آن استفاده کنید.

شما نمی توانید Memeoji را در واتس اپ ویرایش کنید و برای این کار باید از دستگاه iOS شخص دیگری استفاده کنید. هیچ راهی برای ارسال Apple Memojis در برنامه پیام‌رسان پیش‌ فرض اندروید وجود ندارد، اما ناامید نشوید! یک راه‌ حل وجود دارد که به شما امکان می‌ دهد پیام‌ های متنی را با ایموجی‌ های شخصی‌ شده ارسال کنید.

نحوه ساخت Memoji در اندروید

اگرچه نمی‌ توانید با اپلیکیشن Apple Messages در اندروید Memoji بسازید، اما راه‌ های زیادی برای استفاده از ایموجی‌ هایی که شخصی سازی کرده اید در اندروید وجود دارد. بهترین گزینه Bitmoji است زیرا با برنامه صفحه کلید GBoard سازگار است. مراحل و نحوه ساخت Memoji در اندروید به این ترتیب است:

Bitmoji را از فروشگاه Google Play در دستگاه اندروید دانلود کنید.

پس از ایجاد و ثبت حساب، برای انتخاب جنسیت روی پسر یا دختر ضربه بزنید (بعدا می توانید آن را تغییر دهید).

در مرحله بعد، برنامه از شما می خواهد که برای ایجاد آواتار یک سلفی بگیرید. پس از انجام این کار، می توانید با استفاده از ابزارهای پایین صفحه، آن را به دلخواه شخصی سازی کنید. روی Save ضربه بزنید تا به Memoji لباس بپوشانید، سپس پس از پایان کار دوباره روی Save ضربه بزنید.

نحوه ساخت Memoji در اندروید

GBoard را از فروشگاه Google Play در دستگاه اندروید دانلود کنید. برنامه را باز کنید و دستورالعمل‌ها را دنبال کنید تا Gboard به صفحه کلید پیش فرض اندروید تبدیل شود.

یک برنامه پیام رسان دلخواه را باز کنید، صفحه‌ کلید را بالا بیاورید، روی کاما (،)+smiley key در پایین سمت چپ ضربه بزنید، سپس روی آیکون Smiley face که بالای آن ظاهر می‌شود ضربه بزنید.

روی آیکون Bitmoji در پایین ضربه بزنید تا از بین Bitmojis گزینه دلخواهتان را انتخاب کنید.

Bitmoji

بهترین برنامه Memoji برای اندروید کدام است؟

برخی از گوشی های سامسونگ دارای یک سازنده Emoji واقعیت افزوده هستند که در برنامه دوربین تعبیه شده است. پس از ساخت ایموجی سفارشی خود، می توانید آن را در زیر استیکرهای صفحه کلید سامسونگ پیدا کنید. ایموجی های شما نیز در بین عکس ها ذخیره می شوند.

نحوه ساخت Memoji در اندروید

Google Play چند برنامه دیگر برای ایجاد Memojis رایگان در اندروید دارد:

Zepeto: از دوربین گوشی برای ایجاد ایموجی بر اساس چهره استفاده کنید و آن را از طریق برنامه های پیام رسان به اشتراک بگذارید. Zepeto رایگان است، اما برای استفاده از آن باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.
Face Cam: ایموجی های متحرک رایگان با واقعیت افزوده بسازید. می‌ توانید تبلیغات را از برنامه حذف کنید و با پرداخت هزینه، به قابلیت های بیشتری دسترسی داشته باشید.
VideoMoji: اگر از طرفداران ایموجی های اپل هستید، از این برنامه برای ایجاد آواتار مدل حیوانات خودتان استفاده کنید. حتی اگر بخواهید می توانید خودتان را به میوه مورد علاقه‌تان تبدیل کنید.

نحوه ساخت Memoji در اندروید به این ترتیب است. از ساخت ایموجی های جدید لذت ببرید!

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *