تجربه بازی Elden Ring در کمتر از 1 ساعت

تجربه بازی Elden Ring در کمتر از 1 ساعت
تجربه بازی Elden Ring در کمتر از 1 ساعت

یکی از عناوین پرحاشیه و محبوب اخیرا منتشر شده بازی Elden Ring استودیو فرام سافت ور بود که توانست علاقمندان بسیاری کسب کند.

تجربه بازی Elden Ring در کمتر از 1 ساعت، به تازگی یکی اسپیدرانرها موفق شد در کمتر از 3 ساعت یعنی دو ساعت و نیم تمام کند. پس از او Distortion2 موفق شد 49 دقیقه بازی را به اتمام برساند و حال نوبت به LilAggy رسید تا طی 59 دقیقه یعنی چیزی کمتر از 1 ساعت این عنوان استودیو فرام سافت ور را تمام کند.

بازی Elden Ring و تجربه گیم پلی آسان

تجربه بازی Elden Ring در کمتر از 1 ساعت

گفته شده LilAggy اولین فرد در دنیاست توانسته طی کمتر از 1 ساعت بازی را تمام کند. این گیمر بازی را در کلاس سامورایی شروع کرد زیرا کاتانای قوی دارد که ضربه سنگینی به دشمن و باس ها وارد می کند. نکته جالب اینجاست که به سرعت یک استریمر دیگر به نام Distortion2 توانست رکورد او را شکسته و طی کمتر از 50 دقیقه این عنوان را تمام کند.

با تمام این اوصاف اسپیدرانرها سعی دارند رکوردشکنی کنند و بازیها را در مدت زمان کوتاهی به اتمام برسانند. باتوجه به اینکه بازی Elden Ring یک اثر دشوار است، اتمام آن در مدت زمان کوتاهی بسیار جالب محسوب می شود. این عنوان در ماه فوریه برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه شخصی منتشر شد.

منبع:

مطالب مرتبط

>