سری Pixel 7 گوگل زودتر از موعد معرفی می شوند

سری Pixel 7 گوگل زودتر از موعد معرفی می شوند
سری Pixel 7 گوگل زودتر از موعد معرفی می شوند

گوگل درصدد است سری Pixel 7 پرچمدار را به عنوان جانشین نسل قبل گوشی‌های خود معرفی کند و اکنون جزئیات جدیدی به بیرون درز کرد.

سری Pixel 7 گوگل زودتر از موعد معرفی می شوند، گوگل نسل فعلی گوشی های هوشمند پرچمدار پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو را در پایان سال گذشته معرفی کرد و اولین اسمارتفون هایی بودند که چیپ اختصاصی تنسور را به همراه داشتند.

اکنون، این شرکت در حال آماده شدن برای معرفی جانشین سری قبلی موسوم به Pixel 7 و Pixel 7 Pro است و اطلاعاتی در رابطه با گوشی‌های پرچمدار آینده منتشر شده است. در آخرین گزارش، تاریخ رونمایی پرچمداران نسل بعدی گوگل فاش شد.

اگر آخرین گزارش‌ها را باور کنیم، گوشی‌های هوشمند سری پیکسل 7 می‌توانند زودتر از بازه زمانی معمول معرفی شوند. حدس زده می‌شود که این گوشی ها در ماه سپتامبر رونمایی شده و در اکتبر هم به فروش برسند. این در حالی است که گوگل همیشه ماه اکتبر را برای رونمایی انتخاب می کرد.

سری Pixel 7 گوگل سریعتر از راه می رسند

سری Pixel 7 گوگل زودتر از موعد معرفی می شوند

در واقع گوگل تصمیم دارد یک ماه زودتر پرچمداران جدید را معرفی کند و البته تاریخ عرضه مشخص نیست. انتظار می رود پیکسل 7 دارای صفحه نمایش 6.3 اینچی باشد در حالی که Pixel 7 Pro دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی است. گفته می شود مدل Pro از نرخ نوسازی 120 هرتز پشتیبانی کرده و صفحه نمایشی از نوع LTPO دارد.

از سوی دیگر، پیکسل 7 ساده گفته می‌شود که صفحه‌نمایش غیر LTPO دارد و نرخ نوسازی صفحه نمایش 90 هرتز است. این گوشی در مقایسه با پیکسل 6 نسل فعلی کوچکتر و باریکتر خواهد بود، که می تواند به معنای باتری کم ظرفیت تر باشد.

در بخش سخت افزاری انتظار داریم پردازنده نسل جدید تنسور تعبیه شود و با 8 گیگابایت رم به فروش برسند. به هر حال جهت کسب اطلاعات بیشتر باید منتظر ماند.

منبع:

مطالب مرتبط

>