بازی Starfield و انتشار جزئیات تازه از آن

بازی Starfield و انتشار جزئیات تازه از آن
بازی Starfield و انتشار جزئیات تازه از آن

برکسی پوشیده نیست که بازی Starfield از عناوین موردانتظار شرکت بتسدا بوده که تاریخ انتشار دقیقی ندارد و اکنون اطلاعات تازه منتشر شد.

بازی Starfield و انتشار جزئیات تازه از آن، این بازی توسط بتسدا با کارگردانی تاد هاوارد تحت توسعه قرار دارد و برنامه ریزی شد سال 2022 منتشر شود.

اخیرا بتسدا ویدئو مصاحبه با عوامل سازنده منتشر کرده که در آن اشخاصی نظیر تاد هاوارد و چندی دیگری اطلاعات جدیدی ارائه می‌دهند. طبق گفته تیم توسعه، در بازی Starfield بازیکنان با یک ماجراجویی بزرگ رو به رو هستند که در کیهان خواهد بود.

بازی Starfield با جهانی بزرگ

بازی Starfield و انتشار جزئیات تازه از آن

پیشرفت تکنولوژی کمک شایانی به تیم توسعه کرده و در سوی دیگر برخی ویژگی های قدیمی هم قابل مشاهده خواهد بود. گفته شده قرار است تعاملات میان NPCها و شخصیت اصلی بازی به صورت تاثیرگذار است. همچنین مشخص گشته که از موتورگرافیکی Creation Engine 2 استفاده می شود که وضوح گرافیکی واقع گرایانه تری به دنبال دارد.

پیشتر اعلام شد که در این عنوان 150 هزار دیالوگ قرار داشته و این یعنی داستانی عمیق و گسترده دارد. گفته می شود بازی Starfield در 11 نوامبر 2022 برای ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه شخصی منتشر می شود. همچنین از همان روز نخست در گیم پس قابل دریافت خواهد بود.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *