بازی Roller Champions مجددا تاخیر خورد

بازی Roller Champions مجددا تاخیر خورد
بازی Roller Champions مجددا تاخیر خورد

شرکت یوبیسافت به تازگی اعلام کرد که تیم سازنده بازی Roller Champions با مشکلی رو به رو شدند و جهت ارائه محصولی باکیفیت به زمان بیشتری نیازمندند.

بازی Roller Champions مجددا تاخیر خورد؛ در حال حاضر شرکت فرانسوی یوبیسافت عناوین متعددی را در دست توسعه دارد که برخی از آنها با مشکلاتی رو به رو شدند و برخی دیگر نیز نزدیکی انتشار قرار دارند. حتی چندی هم در حین پروژه کنسل شده و ممکن است هیچ گاه به انتشار نرسند.

یکی از عناوین که مشکل ساز شده و تیم توسعه برای ارائه یک اثر باکیفیت و مورد انتظار نیازمند زمان بیشتری هستند، بازی Roller Champions است. نخستین بار در سال 2019 بود که شاهد معرفی چنین اثری بودیم و در نهایت قرار شد سال 2021 دردسترس قرار گیرد اما این امر صورت نگرفت در نهایت تاخیر چندباره پیش آمد.

آخرین بار می 2021 بود که اعلام شده بود این بازی را آوریل 2022 منتشر خواهد کرد. اما گویی پروژه به خوبی پیش نرفته و ایجاد مشکلاتی موجب شده تا مجددا شاهد اعلام تاخیر دیگری برای Roller Champions باشیم. از آنجایی که ماه آوریل در نزدیکی قرار دارد و بسیاری منتظر عرضه این اثر هستند، یوبیسافت در زمانی مناسب تاخیر جدید را اعلام کرد.

بازی Roller Champions در نهایت تاخیر مجدد خورد

بازی Roller Champions مجددا تاخیر خورد

ناگفته نماند که Roller Champions یک بازی آنلاین چندنفره رایگان بوده که بازیکنان می‌توانند به تجربه یک رقابت هیجان انگیز بپردازند. پیش از این سازمان ESRB عنوان آینده یوبیسافت را رده بندی سنی کرده است. تام هندرسون در حساب توییتر خود اعلام کرد که شرکت یوبیسافت در سرور دیسکورد Roller Champions اعلام نمود این اثر تا اواخر فصل بهار دردسترس قرار نمی گیرد.

یوبیسافت در بیانیه خود چنین اعلام کرد:

“ما برای اینکه یک اثر شایسته بازیکنان را ارائه دهیم، نیاز به مدت زمان بیشتری داریم. هر چه به زمان انتشار نزدیک می شویم، تیم توسعه فشار بیشتری را متحمل شده تا بتوانند عنوانی کم نقص را در اختیار بازیکنان علاقمند ارائه دهند. در نهایت انتظارها رو به پایان است و تیم سازنده موفق شده پیشرفت بسیاری در توسعه بازی Roller Champions داشته باشد. حمایت همیشگی و مداوم شما موجب شده تا تیم با قوت قلبی مراحل را ادامه دهد. ما برای اتفاقات آینده هیجان زده بوده و نمی توانیم تا زمان انتشار صبر پیشه کنیم.”

بازی Roller Champions برنامه ریزی شده برای پلتفرم نینتندو سوییچ، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، رایانه شخصی منتشر شود. انتظار داریم تاریخ دقیق اعلام را در آینده نزدیک شاهد باشیم و ناگفته نماند که یوبیسافت در تلاش است یک بازی تمام عیار را در اختیار بازیکنان قرار دهد. این عنوان که شبیه ساز ورزشی بوده انتظار می رود موردتوجه بازیکنان قرار گیرد. در هر صورت باید تا اواخر فصل بهار منتظر ماند و مشخص شود تا این شرکت چه برنامه ای دارد و آیا تاخیر جدید تاثیر مثبتی روی توسعه داشته یا خیر.

پیش بینی شده دیگر تاخیری رخ نداده و نهایتا اواخر بهار این عنوان ورزشی شرکت یوبیسافت دردسترس قرار گیرد.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *