تایید شدن بازی Hogwarts Legacy برای نینتندو سوییچ

تایید شدن بازی Hogwarts Legacy برای نینتندو سوییچ
تایید شدن بازی Hogwarts Legacy برای نینتندو سوییچ

به تازگی شرکت سازنده بازی Hogwarts Legacy تایید کرد که این عنوان علاوه بر پلتفرم های اعلامی برای نینتندو سوییچ هم دردسترس قرار می گیرد.

تایید شدن بازیHogwarts Legacy برای نینتندو سوییچ، این عنوان ابتدا برای کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس در کنار رایانه شخصی تایید شد و در نهایت طبق اعلام جدید برای کنسول نینتندو سوییچ هم منتشر می شود.

برخلاف عناوینی چون Hitman 3، بازی Marvel’s Guardians of the Galax و بازی Dying Light 2 Stay Human که به ابری روی نینتندو سوییچ اجرا می شدند، بازی Hogwarts Legacy قرار نیست چنین باشد و کاملا روی کنسول قابلیت اجرا دارد. درباره نسخه ابری باید بیان داشت که افراد تنها با داشتن اینترنت سریع می توانند آنها را تجربه کنند اما با اجرا کامل روی دستگاه، اینترنت نقش خاصی نداشته و این سخت افزار کنسول است که نقص مهمی ایفا می کند.

ارائه بازی Hogwarts Legacy برای کنسول نینتندو سوییچ نشان می دهد که تیم توسعه تسلط کاملی روی ساخت دارند و درایت بالایی در این زمینه کسب کردند. همچنین باید انتظار داشت که فروش قابل توجهی در کنار سایر نسخه های مقصد داشته باشد. در حال حاضر طرفداران می توانند نسخه نینتندو سوییچ را پیش خرید کنند زیرا در آمازون قرار گرفت.

از این رو تصویر باکس آرت نسخه سوییچ آشکار شده که زیبایی حیرت انگیزی دارد و نظر هر فردی را به خود جلب می کند.

بازی Hogwarts Legacy اثری موردانتظار از وارنر

تایید شدن بازی Hogwarts Legacy برای نینتندو سوییچ

عنوان Hogwarts Legacy یک اثر اکشن نقش آفرینی بوده که در روزهای گذشته طی رویداد آنلاین استیت آو پلی استیشن سونی چندین دقیقه از گیم پلی آن به نمایش درآمد و موجب شگفتی همگان شد. زیرا نمایش وضوح گرافیکی بالایی را نشان می داد و همچنین مشخص بود تیم استودیو آوالانچ با کارنامه درخشان خود توانستند به خوبی داستان هری پاتر را درک کرده و آن را در قالب یک اثر هنری آن هم یک بازی ویدئویی درآورند.

موفقیت یک بازی برگرفته از اثری سینمایی بسیار دور از انتظار بوده اما آنچه از نمایش گیم پلی Hogwarts Legacy شاهد بودیم به نظر رسیده که شرکت وارنربرادرز و استودیو آوالانچ خواهند توانست به این موفقیت دست یابند. در سال های گذشته شایعات مختلفی پیرامون این اثر منتشر شد و می دانستیم که استودیو آوالانچ با داشتن آثاری چون مد مکس و چندی دیگر روی این پروژه حساس و مهم وارنر مشغول کار است.

ناگفته نماند که آوالانچ همیشه آثاری از شرکت وارنر را توسعه می دهد و تاکنون نیز توانسته موردتوجه قرار گیرد. بنابراین سپردن پروژه مهم Hogwarts Legacy به چنین تیمی عجیب نبود زیرا آن قدر تجربه کافی دارند که بتوانند یک بازی هیجان انگیز برگرفته از اثری سینمایی را ارائه دهند. وارنر پیشتر اعلام کرد که این عنوان در تعطیلات 2022 برای پلتفرم های مورد اشاره منتشر خواهد شد. شایان ذکر است که بازی توسط شرکت تابعه وارنر یعنی Portkey Games منتشر می شود. استودیو Avalanche Software از سال ها قبل توسعه Hogwarts Legacy را برعهده گرفته و پیشرفت آن چشمگیر بوده است.

به هر حال باید منتظر ماند تا در تعطیلات 2022 چه اثری را مشاهده خواهیم کرد و آیا بازخورد خیره کننده دریافت می کند یا خیر.

منبع:

مطالب مرتبط

>