انتشار آپدیت جدید گوشی Galaxy Xcover 5 سامسونگ

انتشار آپدیت جدید گوشی Galaxy Xcover 5 سامسونگ
انتشار آپدیت جدید گوشی Galaxy Xcover 5 سامسونگ

پس از گلکسی فولد اول، گوشی Galaxy Xcover 5 یکی از مدل های کمیاب سامسونگ بود که موفق به کسب آپدیت سیستم عاملی جدید شد.

انتشار آپدیت جدید گوشی Galaxy Xcover 5 سامسونگ، متاسفانه خبری از One UI 4.1 نیست و سامسونگ تنها یک آپدیت امنیتی مربوط به ماه مارس 2022 را ارائه کرد. آپدیت فعلا به کاربران اروپایی رسیده و مشخص نیست در چه زمانی باید برای سایر مخاطبان و کاربران ارائه شود.

اگر شما دارای یک Galaxy Xcover 5 هستید، می‌توانید با باز کردن برنامه تنظیمات، روی «About phone» ضربه بزنید و سپس «Software update» را انتخاب کنید، وصله امنیتی مارس 2022 را دانلود کنید. همچنین می توانید آپدیت جدید را به صورت OTA دریافت کنید و با استفاده از ابزار رسمی Odin بر روی گوشی خود نصب نمایید.

گوشی Galaxy Xcover 5 و دریافت آپدیت جدید

انتشار آپدیت جدید گوشی Galaxy Xcover 5 سامسونگ

به‌روزرسانی امنیتی ماه مارس برای Galaxy Xcover 5 در اروپای جنوب شرقی، اسلواکی، مجارستان، اسپانیا، صربستان، اتریش، هلند، پرتغال، فرانسه، کشورهای شمال اروپا، آلمان، رومانی، اتریش، اسلوونی، جمهوری چک، بلغارستان، پرتغال، لوکزامبورگ، یونان، مقدونیه، لهستان، ایتالیا، قزاقستان، روسیه، سوئیس، انگلستان و کشورهای حوزه بالتیک منتشر شد. نسخه سیستم عامل مورد نظر G525FXXU5AVC1 است.

Galaxy Xcover 5 تنها چند ماه از عمر آن می گذرد و همچنین یکی از گوشی های سامسونگ باقی مانده است که هنوز اندروید 11 را اجرا می کند، اما باید در نقطه ای نامعلوم در آینده به اندروید 12 و One UI 4.1 ارتقا یابد.

منبع:

مطالب مرتبط

>