استودیو سونی Firesprite در حال ساخت یک بازی ترسناک

استودیو سونی Firesprite در حال ساخت یک بازی ترسناک
استودیو سونی Firesprite در حال ساخت یک بازی ترسناک

وب سایت VGC طی بررسی که داشته متوجه شده که استودیو سونی Firesprite در حال استخدام کارکنان جدید برای یک بازی ترسناک AAA است.

استودیو سونی Firesprite در حال ساخت یک بازی ترسناک، عنوان ترسناک با موتورگرافیکی آنریل انجین 5 برای پلی استیشن 5 در دست توسعه قرار دارد. این استودیو صاحب شرکت Fabrik Games بوده و بیش از 250 کارمند در آن فعالیت می کنند. باتوجه به زیاد بودن کارکنان تیم این استودیو، عجیب نیست شاهد توسعه چندین پروژه باشیم.

استودیو فایراسپرایت و توسعه یک اثر جدید

استودیو سونی Firesprite در حال ساخت یک بازی ترسناک

طبق آگهی منتشر شده، تیم سونی Firesprite روی یک عنوان ترسناک، پرهزینه، داستانی و ماجراجویانه است و انتظار داریم با موتورگرافیکی آنریل انجین 5 برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر شود. این استودیو به دنبال فردی است تا وظیفه کارگردانی بخش داستانی را برعهده گیرد، عنوانی که کیفیت داستانی تاثیربرانگیزی دارد و بازیکنان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

مشخص نیست این بازی یک آی پی جدید محسوب شده یا بخشی از سری عنوان Siren است. بازی Horizon Call of the Mountain که برای هدست پلی استیشن وی آر 2 تحت توسعه قرار دارد و با همکاری گوریلاگیمز توسعه پیدا می کند، در کنار استودیو فایراسپرایت ساخته خواهد شد.

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه سونی چیست و چه زمانی این عنوان را معرفی می کند.

مطالب مرتبط
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *