استودیو nDreams برای پلی استیشن وی آر 2 بازی می سازد

استودیو nDreams برای پلی استیشن وی آر 2 بازی می سازد
استودیو nDreams برای پلی استیشن وی آر 2 بازی می سازد

استودیو nDreams آشکار شده که در حال ساخت یک عنوان هیجان انگیز و جدید برای هدست پلی استیشن وی آر 2 از سونی است.

استودیو nDreams برای پلی استیشن وی آر 2 بازی می سازد، طی ماه های گذشته شاهد انتشار اطلاعات بسیار پیرامون هدست پلی استیشن وی آر 2 بودیم. هدستی که نسبت به نسل پیشین طراحی جدیدی دارد و با کنترلرهای پیشرفته تر و زاویه دید گسترده تر تجربه بهتری رقم خواهد زد.

طرفداران این هدست انتظار دارند که سونی جزئیات سخت افزاری کاملی ارائه دهد. پیدا نیست که شرکت ژاپنی در چه تاریخی قصد دارد اطلاعات کامل را ارائه دهد و این را می دانیم با یک هدست ارتقایافته رو به رو هستیم. براساس گزارش جدید استودیوهای توسعه دهنده ساخت بازی را برای این هدست آغاز کردند و یکی از آن استودیو nDreams است.

از جمله آثار این استودیو باید به Fracked و Phantom: Covert Ops و Far Cry VR: Dive Into Insanity اشاره کرد. این استودیو اعلام کرده که شرکت Aonic برای پروژه های آینده سرمایه گذاری 35 میلیون دلاری کرده و تیم این استودیو در تلاش است تا بهترین بازی ها را توسعه دهد. یکی از پروژه های هیجان انگیز آینده این استودیو بازی جدید برای هدست پلی استیشن وی آر 2 خواهد بود.

از آنجایی که nDreams سابقه درخشانی در توسعه عناوین VR دارد، انتظار داریم شاهد یک اثر جذاب و هیجان انگیز برای پی اس وی آر 2 باشیم. از جمله بازی هایی که برای پی اس وی ار 2 تایید شدند باید به Horizon Call of the Mountain و Truant Pixel’s RUNNER اشاره کرد. البته شایعه شد باید انتظار معرفی Half-Life: Alyx هم داشته باشیم.

پلی استیشن وی آر 2 یک هدست کامل

استودیو nDreams برای پلی استیشن وی آر 2 بازی می سازد

گفتنی است که هدست پلی استیشن وی آر 2 از قابلیت backward compatibility پشتیبانی دارد. البته جزئیات این پشتیبانی مشخص نیست و باید منتظر ماند. در اخباری مرتبط تاکنون اطلاعات و مشخصات سخت افزاری این هدست واقعیت مجازی سونی را کسب کردیم و به تازگی جزئیات جدیدی فاش شد. براساس گمانه زنی های قبلی در تعطیلات 2022 سونی می خواهد به عرضه هدست PSVR2 بپردازد.

حال به تازگی یک کانال یوتیوب که در گذشته جزئیات PSVR2 را به طور دقیق فاش کرده است، اخیراً ویدیویی را آپلود کرده که در آن ادعا می‌کنند طبق چندین منبع، این هدست در سه ماهه اول سال 2023 عرضه می‌شود. با توجه به اینکه عرضه PS5 به دلیل کمبود جهانی نیمه هادی ها همچنان به شدت محدود است، سونی می خواهد قبل از عرضه PSVR2، زمانی را صرف کند تا کنسول به راحتی در دسترس عموم قرار گیرد، بنابراین اوایل 2023 بهترین زمان خواهد بود.

پیش بینی می شود بزودی اطلاعات بیشتری دردسترس قرار گیرد و سونی جزئیات کامل از هدست پلی استیشن وی آر 2 را ارائه خواهد کرد. این کمپانی ژاپنی در تلاش است محصولاتی ارائه دهد تا بتواند نظر علاقمندان را جلب کند. سونی پیش بینی شده بزودی بازیهای جدید و بیشتری را برای پلی استیشن وی آر 2 معرفی کند.

احتمالا باید بزودی پی اس وی آر 2 را با قیمتی 500 دلاری شاهد باشیم و گزینه ای ارزان قیمت نیست.

منبع:

مطالب مرتبط

>