در سرویس پلی استیشن پلاس جدید تمامی بازی های بزرگ حضور دارند

جیم رایان مدیرعامل پلی استیشن به تازگی اظهار داشت که سونی با ناشران بزرگ
جیم رایان مدیرعامل پلی استیشن به تازگی اظهار داشت که سونی با ناشران بزرگ

جیم رایان مدیرعامل پلی استیشن به تازگی اظهار داشت که سونی با ناشران بزرگ همکاری کرده تا بازی های بزرگ به پلی استیشن پلاس جدید بیایند.

در سرویس پلی استیشن پلاس جدید تمامی بازی های بزرگ حضور دارند، شرکت سونی در هفته های گذشته بود که سرویس پلی استیشن پلاس را با ویژگی های جدید در چند مدل اشتراک رونمایی کرد. گفته می شود این سرویس رقیب جدی برای گیم پس مایکروسافت قلمداد می شود.

شاید در ظاهر شباهتی بین دو سرویس وجود دارد اما تفاوت هایی هم است. از جمله تفاوت باید به عدم دردسترس قرار گرفتن بازیهای انحصاری از همان روز انتشار اشاره کرد. این سرویس جدید سونی چندین مدل اشتراک دارد و بالاترین نوع بیش از 700 بازی را در اختیار قرار خواهد داد.

در حال حاضر بازیکنان برایشان سوال پیش آمده که چه بازیهایی را می توانند در این سرویس تجربه کنند. تاکنون بازیهای مختلفی برای سطح اکسترا تایید شده و گذشته از آن در بیانیه ای آمده که طی همکاری با ناشرین بزرگ بیشتر عناوین مطرح به اشتراک Extra و Premium خواهند آمد.

سرویس پلی استیشن پلاس با عناوین بزرگ

در سرویس پلی استیشن پلاس جدید تمامی بازی های بزرگ حضور دارند

جیم رایان در مصاحبه اخیر خود بیان داشت که سونی با 200 ناشر بزرگ همکاری داشته تا بهترین بازیها را به سرویس پلی استیشن پلاس بیاورد. بنابراین بازیکنان هیچ نگرانی نداشته و با خیالی راحت از این سرویس با بازیهای بزرگ و باکیفیت بهره گیرند. در اخباری مرتبط

سونی در نظر دارد سرویس جدید را ماه ژوئن سال ۲۰۲۲ ارائه دهد. پلی استیشن پلاس جدید سونی اشتراک های گوناگونی را دربرمی گیرد. این اشتراک ها شامل پلی استیشن پلاس، پلی استیشن پلاس اکسترا و پلی استیشن پلاس پریمیوم می شود. اشتراک عادی این سرویس سالانه ۶۰ دلار هزینه دارد. اشتراکی که بازی های رایگان، ذخیره سازی ابری و تخفیف های گوناگون را دربرمی گیرد.

دیگری پلی استیشن پلاس اکستراست و سالانه ۱۰۰ دلار هزینه دارد. سرویسی که ۴۰۰ بازی مختلف را در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد. پلی استیشن پلاس پریمیوم، در کنار ۴۰۰ بازی، ۳۴۰ بازی دیگر هم ارائه می دهد. برای این سرویس ماهانه ۱۸ دلار و سالانه ۱۲۰ دلار پرداخت کنید.

مطالب مرتبط

>