در انتظار نسخه جدید بازی Ghost Recon جدید باشید

در انتظار نسخه جدید بازی Ghost Recon جدید باشید
در انتظار نسخه جدید بازی Ghost Recon جدید باشید

شرکت یوبیسافت را می توان از بزرگان صنعت تولید بازیهای ویدئویی دانست و اکنون مشخص شده نسخه جدید بازی Ghost Recon را در دست توسعه دارد.

در انتظار نسخه جدید بازی Ghost Recon جدید باشید، وب سایت کوتاکو مدعی شده که یوبیسافت در شعبه پاریس خود توسعه نسخه جدید Ghost Recon را شروع کرده و در سال 2023 باید انتظار عرضه آن را داشت.

متاسفانه در چند سال گذشته یوبیسافت برنامه مشخصی برای فرنچایز GR نداشته و همین امر انتقادات منفی را نسبت به این آی پی به وجود آورد. پیشتر مشخص شد که پشتیبانی بازی Ghost Recon Breakpoint به پایان رسیده و اگر از دارندگان این عنوان هستید نباید انتظار پشتیبانی آن را از سوی یوبیسافت داشته باشید.

این عنوان چندان عملکرد خوبی نداشت و استقبال قابل قبولی هم از آن نشد. با این تفاسیر یوبیسافت قصد ندارد از این آی پی دست کشیده و به سراغ آی پی های دیگر برود. باتوجه به گزارش تا انتشار نسخه جدید بازی Ghost Recon فاصله چندانی نیست.

بازی Ghost Recon جدید در راه است

در انتظار نسخه جدید بازی Ghost Recon جدید باشید

کوتاکو در گزارش خود بیان داشت که به نقل از منابع نزدیک یوبیسافت، این عنوان تحت توسعه قرار داشته و به عنوان نسخه جدید از سری اصلی معرفی و عرضه می شود. بازی به اسم رمز OVER تحت توسعه قرار داشته و یوبیسافت تیم استودیو پاریس را برای توسعه آماده کرده است. نخستین بار در سرویس GeForce Now اطلاعاتی مربوط به این بازی لو رفته است و عجیب نیست اکنون شاهد تایید آن باشیم.

رسانه کوتاکو می گوید توسعه بازی یک سالی شروع شده و در سال مالی 2023 که مارس 2023 خواهد بود نهایتا منتشر می‌شود. البته ممکن است با تاخیری مواجه شود و نباید انتظار داشت به سرعت توسعه و دردسترس قرار گیرد. اگرچه اطلاعاتی در دست نیست اما طرفداران نسبت به NFTهای درون بازی نگران هستند.

در نسخه پیشین یوبیسافت با معرفی Ubisoft Quartz خبر از توکن غیرمثلی یا همان NFT برای این بازی داده است. این اقدام با انتقادات منفی از سوی طرفداران و بازیکنان رو به رو شد. از آنجایی که مدیران یوبیسافت علاقمند به سرمایه گذاری در زمینه NFT هستند، بعید نیست نسخه جدید نیز چنین ویژگی داشته باشد.

منبع:

مطالب مرتبط

>