افزوده شدن قابلیت New Game Plus  به بازی Dying Light 2

افزوده شدن قابلیت New Game Plus به بازی Dying Light 2
افزوده شدن قابلیت New Game Plus به بازی Dying Light 2

استودیو تکلند به تازگی جزئیاتی پیرامون بروزرسان بزرگ بعدی بازی Dying Light 2 منتشر کرده که گفته می شود قابلیتNew Game Plus را به همراه دارد.

افزوده شدن قابلیت New Game Plus  به بازی Dying Light 2 ، پیشتر استودیو تکلند جزئیاتی درباره پشتیبانی از عنوان اخیر خود آشکار کرده است. در این خبر گفته شده اواخر ماه آوریل باید شاهد انتشار سومین آپدیت بزرگ بازی Dying Light 2 باشیم که قابلیت نیوگیم پلاس را هم دربرمی گیرد. در واقع استودیو تکلند تصمیم گرفته به عنوان بخشی از محتویات بروزرسان سوم بزرگ این قابلیت را در آن جای دهد.

قابلیت نیوگیم پلاس در راه بازی دایینگ لایت 2

افزوده شدن قابلیت New Game Plus  به بازی  Dying Light 2

آپدیت تا آخر آوریل برای تمامی بازیکنان پلتفرم های مقصد منتشر می شود. گفته شده این آپدیت برخی مشکلات موجود در حالت تک نفره و کوآپ را برطرف خواهد کرد. پیش از انتشار بازی Dying Light 2 استودیو تکلند وعده داد تا 5 سال به انتشار محتویات برای این بازی خواهد پرداخت. تاکنون نیز محتویاتی نظیر ماموریت جدید، لباس، سلاح و برخی دیگر افزوده شد. در اوایل سال شاهد انتشار محتوای رایگان بودیم و بزودی هم محتواهای پولی بازی Dying Light 2 دردسترس قرار می گیرد.

پیشتر مشخص شد تکلند در حال توسعه یک بخش کمپین جدید است که داستان آن دنباله وقایع داستان فعلی رخ می دهد. تکلند افزوده در آینده بازیکنان حالت Photo Mode هم در کنار محتواهای جدید داستانی دریافت می کنند.

مطالب مرتبط

>