انتشار تصویر رندر گوشی پیکسل 7 پرو گوگل

انتشار تصویر رندر گوشی پیکسل 7 پرو گوگل
انتشار تصویر رندر گوشی پیکسل 7 پرو گوگل

شرکت گوگل هر سال نسل جدیدی از گوشی های پیکسل خود را معرفی می کند و برای سال 2022 باید انتظار رونمایی سری پیکسل 7 را داشت.

انتشار تصویر رندر گوشی پیکسل 7 پرو گوگل، گفته می شود سری پیکسل 7 دارای ویژگی های بهتر نسبت به نسل قبل خود هستند و باید انتظار داشت در بحث طراحی نیز ارتقایی داشته باشند. به تازگی تصاویر رندری از پیکسل 7 پرو یعنی عضو برتر سری پیکسل 7 منتشر شده که نشان می دهد طراحی مدل نسل بعدی سری پیکسل 6 تفاوت بسیاری نخواهد داشت.

این مدل دارای ماژول دوربین نواری مشابه نسل فعلی بوده با این تفاوت که دو حسگر در یک حفره و یک حسگر به صورت تک لنز روی نوار قرار گرفتند. این در حالی بوده که نسل فعلی دارای ساختاری مشابه است. Pixel 7 Pro که انتظار می رود در ماه اکتبر معرفی شود، با نسل جدیدی از پردازنده Tensor گوگل همراه خواهد شد. نوار دوربین عقب شبیه سری گلکسی اس 22 و وان پلاس 10 به بدنه متصل است. همچنین می‌توانیم دوربین اصلی و دوربین اولتراواید را در کنار یکدیگر شاهد باشیم، در حالی که دوربین پریسکوپ در سمت راست، جدا از مجموعه اصلی نشان داده شده است.

پیکسل 7 پرو با طراحی جذاب

انتشار تصویر رندر گوشی پیکسل 7 پرو گوگل

ماژول دوربین در این تصاویر نقره ای بوده و که غیرمنتظره است، زیرا در افشاهای قبلی همیشه به رنگ سیاه بود، همانطور که در Pixel 6 Pro نیز وجود داشت. طبق رندر شاهد طراحی شیک برای پیکسل 7 پرو نسبت به پیکسل 6 پرو هستیم. تصاویر نشان می دهد تغییرات ظاهری چندان بزرگ نیست. مدل پرو دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی AMOLED با نرخ نوسازی 120 هرتز و یک پنل LTPO بوده که نرخ متغیری محسوب می شود.

گذشته از آن سری پیکسل 7 تحت اندروید 13 با برخی از ویژگی‌های انحصاری مانند زیرنویس زمان واقعی، بهبود تصویربرداری در نور کم و عملکردهای جدید دستیار Google اجرا می شود. از نظر دوربین، باورم سخت است که گوگل از دوربین زوم اپتیکال 4X فاصله بگیرد و باید به همان دوربینی متصل شود که مدل قبل از آن بود. دوربین جلو 11.1 مگاپیکسلی قطعا ارتقایی پیدا خواهد کرد.

مطالب مرتبط

>