کنسول ایکس باکس سری ایکس کوچک تری در راه است

کنسول ایکس باکس سری ایکس کوچک تری در راه است
کنسول ایکس باکس سری ایکس کوچک تری در راه است

براساس گزارش ها شرکت مایکروسافت در حال توسعه کنسول کوچک تر ایکس باکس سری ایکس است که گزینه ای کارآمدتر خواهد بود و جمع و جورتر.

کنسول ایکس باکس سری ایکس کوچک تری در راه است، مایکروسافت در طول سال های گذشته اشتباهاتی داشته و با ایکس باکس سری ایکس و اس سعی دارد به جبران آن بپردازد. این کمپانی سخت در تلاش بوده تا با قدرت و منابع جدیدی که دارد موجب موفقیت کنسول های نسل فعلی شود.

برد سمز یکی از ژورنالیست های فناوری معتقد است که مایکروسافت مشغول توسعه نسخه کوچک و اما بهینه تری از ایکس باکس سری ایکس مشغول کار بوده که که در توسعه آن پیشرفت بسیاری حاصل شده و بزودی از راه خواهد رسید. مشخص نیست تراشه بهینه شده نسخه کوچک شده ایکس باکس سری ایکس قوی خواهد بود یا خیر.

ایکس باکس سری ایکس کوچک در راه است

کنسول ایکس باکس سری ایکس کوچک تری در راه است

گفته می شود این کنسول به اسم رمز Keystone تحت توسعه قرار دارد. سمز افزود تغییراتی که روی ایکس باکس سری ایکس کوچک شده اعمال شود چندان چشمگیر نیست تا موردتوجه گیمرهای حرفه ای قرار گیرد. بی شک Keystone در صورت ساخته شده نسبت به نسخه کوچک ایکس باکس سری ایکس بهتر است.

شرکت های تولیدکننده کنسول همیشه در هر نسل چندین مدل الحاقی را معرفی می کنند تا بتوانند به جبران ضعف های سخت افزاری بپردازند. مایکروسافت و سونی از جمله همین کمپانی ها بوده و باید منتظر ماند آیا چنین کنسولی در راه است یا خیر.

منبع:

مطالب مرتبط

>