انتشار تصاویر رندر گوشی جدید سونی Xperia  

انتشار تصاویر رندر گوشی جدید سونی Xperia
انتشار تصاویر رندر گوشی جدید سونی Xperia

تاکنون شایعات بسیاری درباره گوشی سونی Xperia 1 IV پرچمدار دریافت کردیم که نشان می دهد چیزی تا رونمایی باقی نمانده است.

انتشار تصاویر رندر گوشی جدید سونی Xperia ، شرکت ژاپنی در حال آماده سازی اسمارتفون پرچمدار و چند مدل جدید دیگر بوده که قرار است از سخت افزار قابل توجه بهره ببرند.

البته علاوه بر مدل پرچمدار اکسپریا 1 مارک 4 باید به معرفی چند مدل دیگر از جمله Xperia 10 IV میان رده یا Xperia 5 IV کامپکت هم اشاره کرد.

اکسپریا جدید سونی با طراحی آشنا

در حالی که تاکنون شایعات بیشتر پیرامون سونی Xperia 1 IV بوده، اما گویی افشاگران خبر از مدل جدیدی می دهند که تحت عنوان اکسپریا XZ رونمایی خواهد شد. در واقع گفته شده که این نام برای زنده نگه داشتن گوشی اکسپریا Z است.

با توجه به نام Xperia 1 IV فعلی، به نظر می رسد که این گوشی با شارژ سریع 30 واتی ارائه می شود که Xperia 1 III از آن پشتیبانی می کند، اما به دلیل ظرفیت سلولی بیشتر، همچنان از عمر باتری طولانی تری برخوردار خواهد بود. باتری هم 5000 یا 4500 میلی آمپرساعتی است و یک نمایشگر LTPO هم برای کاهش مصرف انرژی تدارک دیده شد.

تصاویر رندر گوشی جدید اکسپریا سونی طراحی را فاش می کند که آشناست و قرار نیست با یک سبک جدید رو به رو باشیم. پیشتر گزارش شد که گوشی سونی اکسپریا 1 مارک 4 قیمتی نزدیک به 1500 تا 1600 دلاری خواهد داشت. برای کسب جزئیات بیشتر بهتر بوده منتظر ماند.

منبع:

مطالب مرتبط

>