روش خاموش کردن چراغ قوه در آیفون 11 [دو روش]

روش خاموش کردن چراغ قوه در آیفون 11
روش خاموش کردن چراغ قوه در آیفون 11

اگر به طور تصادفی چراغ قوه پشت آیفون 11 را، یعنی آن چراغ LED روشن سفید، روشن کرده باشید ممکن است متوجه شوید نحوه خاموش کردنش گیج کننده است. در اینجا روش خاموش کردن چراغ قوه در آیفون 11، آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس در هر زمان آورده شده است و با آن آشنا می شوید.

1- خاموش کردن چراغ قوه در آیفون 11 از طریق Lock Screen

وقتی آیفون شما از حالت Standby بیدار می شود، صفحه خاصی به نام Lock Screen را مشاهده خواهید کرد. یک روش خاموش کردن چراغ قوه در آیفون 11 این است که از طریق صفحه Lock Screen با فشار دادن و نگه داشتن آیکون چراغ قوه در گوشه سمت چپ پایین صفحه، چراغ قوه را خاموش کنید.

روش خاموش کردن چراغ قوه در آیفون 11

وقتی خاموش می شود، یک ضربه خفیف در خود آیفون احساس خواهید کرد که نوعی بازخورد لمسی است. برای روشن کردن دوباره چراغ قوه، کافی است آیکون چراغ قوه را در گوشه صفحه قفل فشار دهید و نگه دارید.

2- خاموش کردن چراغ قوه با استفاده از Control Center

هر آیفون با یک منوی سریع میانبرها به نام Control Center ارائه می شود و این منوی کاربردی به طور پیش فرض یک آیکون میانبر دارد که چراغ قوه آیفون 11 شما را کنترل می کند.

برای خاموش کردن چراغ قوه به این روش، ابتدا Control Center را با کشیدن انگشت به سمت پایین از گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش آیفون باز کنید.

Control Center

وقتی منوی Control Center ظاهر شد، روی آیکون چراغ قوه که روشن است و معمولا در نزدیکی پایین صفحه قرار دارد، ضربه بزنید. (اگر آیکون چراغ قوه را نمی بینید، می توانید با شخصی سازی Control Center در تنظیمات، این آیتم را اضافه کنید.)

روش خاموش کردن چراغ قوه در آیفون 11

چراغ قوه خاموش خواهد شد. روش خاموش کردن چراغ قوه در آیفون 11 به این ترتیب است. در آینده شما می توانید چراغ قوه را از این طریق روشن هم بکنید. اگر روی آیکون چراغ قوه در Control Center ضربه بزنید و نگه دارید، این امکان را دارید که یک منوی پاپ آپ مخصوص برای تنظیم روشنایی چراغ قوه ایجاد کنید. امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *