سامسونگ به دنبال افزایش فروش گوشی های تاشو

سامسونگ به دنبال افزایش فروش گوشی های تاشو
سامسونگ به دنبال افزایش فروش گوشی های تاشو

سامسونگ را به جرات می توان از شرکت های موفق تولیدکننده گوشی تاشو دانست که از اولین بازیگران این صنعت هم تلقی می شود.

سامسونگ به دنبال افزایش فروش گوشی های تاشو، این شرکت کره ای سخت در حال آماده شدن برای معرفی نسل جدید محصولات تاشو از جمله گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 است. تاکنون شایعات مختلفی درباره هر دو مدل دریافت کردیم و حال اطلاعاتی درباره پیش بینی سامسونگ پیرامون میزان فروش محصولات تاشو منتشر شد.

به تازگی راس یانگ از موسسه تحقیقاتی  Display Supply Chain Consultants که در زمینه اطلاعات پیرامون بدنه و نمایشگر گوشی ها همیشه درست عمل کرده است، بیان داشته که سامسونگ قصد دارد سطح فروش بالایی از این سری داشته باشد.

“برنامه‌ریزی جهت تولید گوشی‌های گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 در ماه جولای سال 2022 در مقایسه با مدل‌های گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فلیپ 3 دو برابر افزایش ظرفیت یافته است. این موضوع نشان می دهد که سامسونگ به دنبال عرضه گسترده دستگاه ها بوده و روی قیمت آنها نیز تاثیر مستقیمی خواهد گذاشت.”

پیش بینی افزایش فروش سری گلکسی زد جدید

سامسونگ به دنبال افزایش فروش گوشی های تاشو

افزایش دو برابری سطح تولید نسل جدید گوشی های تاشو به خوبی مشخص می سازد که کره ای ها به دنبال افزایش فروش هستند و پیش بینی می کنند با استقبال بیشتری رو به رو شوند. تولید بیشتر می تواند منجر به کاهش قیمت شدید شود و سری جدید احتمالا از قیمت کمتری برخوردار هستند.

منبع:

مطالب مرتبط

>