آشکار شدن ویژگی های iOS 16 اپل

آشکار شدن ویژگی های iOS 16 اپل
آشکار شدن ویژگی های iOS 16 اپل

شرکت اپل قصد دارد در ماه سپتامبر سیستم عامل iOS 16 را معرفی کند. سیستم عاملی که ویژگی های جذابی را در اختیار مخاطب قرار می دهد.

آشکار شدن ویژگی های iOS 16 اپل، به گزارش LeaksApplePro شرکت اپل ویژگی های جذابی را می خواهد در نسخه بعدی سیستم عامل موبایلی خود تعبیه کند.

به نظر می رسد زمان آن فرا رسیده است که آیفون 6 اس، آیفون 6 اس پلاس و آیفون SE 2016 از نظر پشتیبانی نرم افزاری در کنار قرار گیرند. این یک استدلال منصفانه است، زیرا این گوشی‌ها با iOS 9 عرضه شدند و تا iOS 15 به‌روزرسانی شده‌اند، که نوعی پشتیبانی است که در فضای گوشی‌های هوشمند اندروید در کار نیست. افشاکننده همچنین دوباره به ویژگی InfoShack اشاره می کند که در ژانویه در مورد آن گزارش دادیم. این ابزار به کاربران iOS 16 امکان می دهد از ویجت های تعاملی لذت ببرند.

iOS 16 با ویژگی های جذاب از راه رسید

آشکار شدن ویژگی های iOS 16 اپل

قابلیتی به نام “عملکردهای سریع” گزارش شده است، با این برنامه که می تواند میانبرها را از طریق اعلان های سیستم ارائه دهد، ظاهراً از طریق صفحه قفل قابل دسترسی است. تغییرات جزئی در فایل‌ها و یادآوری انجام می‌شود، در حالی که اعلان‌ها و برنامه Mail نیز در حال دستیابی به برخی تغییرات هستند. LeaksApplePro به اطلاعات مربوط به برنامه Music منتقل می‌شود، و نشان می‌دهد که ویژگی‌ای به نام Apple Classical وجود خواهد داشت که ممکن است خدمات اشتراکی را برای کسانی که دوست دارند موسیقی‌شان سنتی پخش شود، ارائه دهد و ویژگی «توصیه‌ها» در حال تغییر است تا برای هدف مناسب تر شود.

سایر شایعات iOS 16 شامل طراحی مجدد برنامه Health است که قبلاً توسط منبع دیگری ذکر شده است، یک برنامه پادکست بازسازی شده و حالت های فوکوس اضافی برای پیوستن به مواردی که قبلاً در iOS 15 وجود دارد و ظاهراً خودشان برخی به روز رسانی های “عمده” دریافت می کنند. در نهایت، منبع معتقد است که هنوز پشتیبانی از نمایشگر همیشه روشن برای آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس وجود نخواهد داشت، با این ویژگی احتمالاً در کنار نسخه بعدی آیفون فاش شده است.

به هر حال باید منتظر ماند تا شرکت اپل سیستم عامل جدید خود را معرفی کرده و در تاریخی منتشر سازد تا مشخص شود چه ویژگی هایی را قرار است روی این سیستم عامل شاهد باشیم. انتظار داریم در WWDC 2022 شاهد معرفی آن باشیم و در سپتامبر نیز منتشر شود. ماه سپتامبر همان ماهی بوده که آیفون 14 معرفی خواهد شد و همزمان با عرضه این دستگاه باید شاهد انتشار سیستم عامل iOS 16 باشیم.

منبع:

مطالب مرتبط

>