احتمال انتشار دنباله بازی Far Cry 1 

احتمال انتشار دنباله بازی Far Cry 1
احتمال انتشار دنباله بازی Far Cry 1

به تازگی اخباری منتشر شده که نشان می دهد سازندگان ماد قصد دارند بزودی دنباله غیررسمی برای بازی Far Cry 1 منتشر کنند.

احتمال انتشار دنباله بازی Far Cry 1 ، دنباله مورد اشاره دارای گیم پلی و داستان جدیدی است، هرچند که براساس عنوان اصلی محسوب می شود. این فرنچایز یوبیسافت تا نسخه سوم شهرت چندانی نداشتند اما گیم پلی و گرافیک مجذوب کننده برای آنها در نظر گرفته شده بود.

اما از نسخه دوم به بعد شاهد تحولی از سوی یوبیسافت بودیم که توانست آن را بسیار مطرح سازد. حال گزارش رسیده که بزودی باید شاهد دنباله غیررسمی برای یک عنوان از سال 2004 باشیم. به گزارش Dark Side of Gaming، تیم Leonj_ قصد دارند یک ماد کامل برای دنباله بازی Far Cry 1 توسعه دهند که می توان آن را کاملا نسخه جدیدی دانست.

ساخت دنباله بازی Far Cry 1

احتمال انتشار دنباله بازی Far Cry 1

این پروژه با عنوان Far Cry Return در دست ساخت قرار دارد و وظیفه سنگینی را برعهده تیم توسعه گذاشته است. این عنوان صداگذاری، گرافیک، گیم پلی و داستان جدیدی است که البته از داستان اصلی دور نخواهد شد. این بازسازی شامل گیم پلی با تکنیک های متفاوت شده تا بازیکنان تجربه بهتری کسب کنند. همچنین باید شاهد سلاح و وسایل نقلیه متفاوتی هم باشیم که بروزرسانی شده بوده و مخفی کاری هم بهبودیافته است.

همچنین گفته شده این بازی سیستم گفتگویی شبیه به بازی Stalker خواهد بود. گذشته از آن سیستم روز و شب و زمان هم در این بازی گنجانده خواهد شد. تیم Leonj_ مشخص نکردند تاریخ انتشار چه زمانی خواهد بود اما انتظار داریم حداقل در سال های آینده اخباری به گوش برسد.

پیش بینی شده که یوبیسافت در آینده نسخه بعدی Far Cry 7 را معرفی کند که به مراتب گیم پلی و تجربه جدیدی خواهد بود. در حال حاضر نسخه ششم منتشر شده که توانسته موردتوجه قرار گیرد.

منبع:

مطالب مرتبط

>