توسعه بازی The Quarry به اتمام رسیده است

توسعه بازی The Quarry به اتمام رسیده است
توسعه بازی The Quarry به اتمام رسیده است

بازی ترسناک بعدی استودیو Supermassive Games در نهایت به پایان توسعه خود رسید و این شرکت خبر از گلد شدن بازی The Quarry داده است.

توسعه بازی The Quarry به اتمام رسیده است، سوپرمسیو گیمز این خبر را در توییتر اعلام کرد، عنوانی که برنامه ریزی شده در ماه ژوئن منتشر شود. این بازی برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC تحت توسعه بود و شرکت 2K Games نیز آن را منتشر خواهد کرد.

«بازی The Quarry» درباره 9 شخصیت اردوگاه نوجوانان است که در «کواری هاکت» هستند. با این حال، شب عیاشی آنها به سرعت تبدیل به وحشت می شود زیرا آنها توسط مردم محلی شکار می شوند. دقیقاً مانند بازی‌های Until Dawn و The Dark Pictures Anthology استودیو سوپرمسیو، بازیکنان می‌توانند هر یک از شخصیت ها را کنترل کنند و بر اساس تصمیم‌هایشان، به آنها کمک کنند تا زنده بمانند یا آنها را به سمت یک مرگ وحشتناک سوق دهند.

با حضور بازیگران مطرح هالیوود مانند دیوید آرکت و آریل وینتر، The Quarry دارای 186 پایان است که بازیکنان می توانند آن را کشف کنند. آنها همچنین می توانند با حداکثر هفت نفر به صورت آنلاین بازی کنند و در مورد تصمیمات کلیدی در این فرآیند تصمیم گیری داشته باشند. همچنین یک Couch-op وجود دارد که در آن هر بازیکن یک شخصیت متفاوت را کنترل می کند. البته، کسانی که خواهان تجربه‌ای منفعلانه‌تر هستند، می‌توانند شخصیت‌های متفاوتی را برای شخصیت ها تنظیم کنند و در حالت Movie Mode شاهد اجرای اکشن باشند.

بازی The Quarry در نهایت به انتها توسعه رسید

توسعه بازی The Quarry به اتمام رسیده است

The Quarry در 10 ژوئن منتشر می شود. باید منتظر انتشار جزئیات بیشتری باقی ماند تا مشخص شود این عنوان می توانند همانند نسخه های قبل موفق شود یا خیر. استودیو سوپرمسیو آثار بزرگی را تاکنون ارائه کرده و The Quarry جدیدترین اثر آن بوده و انتظار داریم با انتشار روی پلتفرم های مختلف بتواند فروش قابل قبولی داشته باشد. در اخباری مرتبط این استودیو سعی دارد همچنان به توسعه عناوین ترسناک بپردازد. بازی هایی که گیم پلی هیجان آور و ترسناک را به دنبال دارند و می توانند نظر مخاطب خود را جلب کنند.

شایان ذکر بوده که این عنوان دارای چندین پایان است و بازیکنان طبق تصمیم خود به هریک از آنها خواهند رسید. استودیو سوپرمسیو گفته شده یک بازی جدید را هم در دست توسعه دارد که پیش بینی شده ترسناک باشد و اطلاعات کافی در دست نیست. احتمالا بازی بعدی را در سال های آینده شاهد خواهیم بود و ابتدا باید مشخص شود این عنوان فعلی چگونه است.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *