دو بازی Battlefield 2042 و FIFA 22 در راه گیم پس

دو بازی Battlefield 2042 و FIFA 22 در راه گیم پس
دو بازی Battlefield 2042 و FIFA 22 در راه گیم پس

براساس شنیده ها ممکن است شاهد آمدن دو بازی Battlefield 2042 و FIFA 22 شرکت الکترونیک آرتز به سرویس محبوب گیم پس مایکروسافت باشیم.

دو بازی Battlefield 2042 و FIFA 22 در راه گیم پس ، اگرچه خبر رسما از سوی الکترونیک آرتز تایید یا تکذیب نشده، اما به نظر می‌رسد بزودی باید شاهد افزوده شدن آنها باشیم. به تازگی برخی از طرفداران شاهد آیکون گیم پس روی بازیهای Battlefield 2042 و FIFA 22 در فروشگاه مایکروسافت بودند.

البته این منزله افزوده شدن نیست و باید منتظر ماند تا الکترونیک آرتز رسما خبر را اعلام دارد. در حالی که مشخص نیست بزودی چه بازی‌هایی به گیم پس می آیند، اما با این گزارش باید احتمال داد که FIFA 22 و Battlefield 2042 بخشی از این سرویس قرار گیرند. نکته جالب اینجاست که طرفداران الکترونیک آرتز می توانند بدون هزینه اضافی از سرویس EA Play این شرکت استفاده کنند که بخشی از سرویس آلتیمیت گیم پس مایکروسافت محسوب می شود.

بازی های Battlefield 2042 و FIFA 22 به گیم پس مایکروسافت خواهند آمد

دو بازی Battlefield 2042 و FIFA 22 در راه گیم پس

دو بازی شوتر اول شخص و شبیه ساز فوتبال مذکور که از تازه ترین عناوین EA هستند، متاسفانه هنوز در سرویس قابل دستیابی نیستند. در اخباری مرتبط مشخص شده که فیفا 22 جز بازی های رایگان پلی استیشن پلاس ماه می خواهد بود. بازی Battlefield 204 که از عناوین شکست خورده الکترونیک آرتز تلقی می شود، متاسفانه نتوانسته انتظارات را برآورده سازد و یک اثر موفق باشد.

باید منتظر ماند تا مشخص شود آیا نسخه بعدی Battlefiel می تواند به جبران شکست عنوان فعلی که انتظار می رفت موفق شود بپردازد یا خیر. الکترونیک آرتز برای سال 2022 چندین اثر داشته که قرار است منتشر شوند که می توان به فیفا 23 هم اشاره کرد. در همین بین گفته شده که مایکروسافت به دنبال افزودن تبلیغات برای بازی های رایگان ایکس باکس است.

منبع:

مطالب مرتبط

>