فروش سری Tomb Raider به 88 میلیون نسخه رسید

فروش سری Tomb Raider به 88 میلیون نسخه رسید
فروش سری Tomb Raider به 88 میلیون نسخه رسید

شرکت امبسر گروپ که به تازگی سهام بزرگی از اسکوئرانیکس را خریداری کرد، اعلام نمود میزان فروش سری بازی Tomb Raider از 88 میلیون نسخه عبور کرد.

فروش سری Tomb Raider به 88 میلیون نسخه رسید، شرکت امبسر گروپ که به تازگی اعلام کرد استودیوهای کریستال داینامیکس، ایداس مونترال و اسکوئر انیکس مونترال را تصاحب کرد، به میزان فروش برخی از عناوین آنها هم اشاره داشت که از جمله مجموعه بازی Tomb Raider بود.

اسکات آموس مدیرعامل کریستال داینامیکس اعلام کرد که از این میزان 38 میلیون نسخه به ریبوت سه گانه Tomb Raider تعلق دارد. به نوعی باید بیان داشت که 43 درصد فروش برای عناوین Tomb Raider سال ۲۰۱۳، بازی Rise of the Tomb Raider و بازی Shadow of the Tomb Raider بود.

فروش قابل توجه مجموعه Tomb Raider

فروش سری Tomb Raider به 88 میلیون نسخه رسید

گذشته از موارد فوق گفته شده که دو بازی موبایلی Lara Croft: Relic Run و Lara Croft: Go توانستند به دانلود پولی 53 میلیونی دست پیدا کنند. پیشتر مشخص شد که کریستال داینامیک مشغول توسعه نسخه جدید از سری بازی Tomb Raider است که با موتورگرافیکی آنریل انجین 5 در دست ساخت می باشد.

شایان ذکر بوده که استودیو کریستال داینامیکس برای تولید بازی Perfect Dark با کمپانی The Initiative همکاری دارد و اکنون که امبسر گروپ آن را تصاحب کرده، قرار نیست همکاری مورد اشاره متوقف شود. در سوی دیگر دیوید آنفوسی مدیرعامل ایداس مونترال تایید نمود که تیم آن روی چند پروژه جدید با موتورگرافیکی آنریل انجین 5 مشغول کار هستند.

انتظار داریم در آینده نزدیک درباره عناوین مورد اشاره اطلاعاتی به بیرون درز کند.

منبع:

مطالب مرتبط

>