گوشی Galaxy Z Flip 4 دارای نمایشگر بیرونی بزرگتر است

گوشی Galaxy Z Flip 4 دارای نمایشگر بیرونی بزرگتر است
گوشی Galaxy Z Flip 4 دارای نمایشگر بیرونی بزرگتر است

شرکت سامسونگ گوشی Galaxy Z Flip 4 را در تابستان 2022 معرفی خواهد کرد، گوشی تاشویی که در کنار گلکسی زد فولد 4 رونمایی خواهد شد.

گوشی Galaxy Z Flip 4 دارای نمایشگر بیرونی بزرگتر است، اگرچه چندین OEM وجود دارد که گوشی‌های هوشمند تاشو را می‌فروشند، این سامسونگ است که در بازار پیشرو محسوب می شود. دلایل اصلی این امر شامل در دسترس بودن بیشتر، دوام بهتر، نرم افزار خوب و مهمتر از همه مقرون به صرفه بودن است. گلکسی زد فلیپ 3 در حال حاضر به دلایل ذکر شده پرفروش ترین گوشی تاشو در جهان به حساب می آید. به نظر می رسد که غول فناوری کره جنوبی می خواهد این حرکت را با گلکسی زد فلیپ 4 با ارائه بهبودهایی ادامه دهد.

گوشی Galaxy Z Flip 4 با بهبودی هایی در راه است

گوشی Galaxy Z Flip 4 دارای نمایشگر بیرونی بزرگتر است

یکی از ایرادات گلکسی زد فلیپ 3 صفحه نمایش بیرونی 1.9 اینچی آن است. اگرچه صفحه نمایش خارجی بزرگتر از پنل 1.1 اینچی Galaxy Z Flip اصلی و Galaxy Z Flip 5G محسوب می شود، اما برای استفاده بهتر هنوز کوچک به حساب می آید. سامسونگ می‌خواهد این مشکل را با پیاده‌سازی یک صفحه نمایش بزرگ‌تر روی گلکسی Z Flip 4 حل کند. به گفته راس یانگ از مشاوران زنجیره تامین نمایشگر (DSCC)، نمایشگر خارجی جانشین Galaxy Z Flip 3 بزرگ‌تر از 2 اینچ است.

اگر این حقیقت داشته باشد، می‌توان انتظار داشت که کره‌ای ها به کاربران اجازه دهند تا با ویژگی‌های نرم‌افزاری جدید از صفحه بیرونی بزرگ‌تر به خوبی استفاده کنند. علاوه بر این، گفته می شود گلکسی زد فلیپ 4 دارای باتری کمی بزرگتر از نسل قبلی خود است. با این اوصاف، ما هنوز چند ماه تا معرفی گوشی های تاشو جدید سامسونگ فاصله داریم. از این رو، ما مشتاقانه منتظریم تا در روزهای آینده بیشتر در مورد آنها بدانیم. ما انتظار داریم به زودی شایعات، افشاها و تاییدیه های بیشتری کسب کنیم.

منبع:

مطالب مرتبط

>