بازی The Day Before تا مارس 2023 تاخیر خورد

بازی The Day Before تا مارس 2023 تاخیر خورد

یکی از عناوین مورد انتظار سال جاری بازی The Day Before بود و حال مشخص شد که تا سال 2023 قرار نیست منتشر شود و با تاخیر رو به رو شد.

بازی The Day Before تا مارس 2023 تاخیر خورد، بازی The Day Before یک اثر فانتزی جهان باز MMO بوده که قبل از انتشار در 21 ژوئن به تعویق افتاد. همانطور که IGN فاش کرد، اکنون در 1 مارس 2023 منتشر خواهد شد و از موتورگرافیکی Unreal Engine 5 استفاده می‌کند. توسعه‌دهنده اظهار داشت که «میلیون‌ها نفر» این بازی را در لیست آرزوها قرار داده‌اند، بنابراین The Day Before را به «یکی از موردانتظارترین بازی‌های جهان» تبدیل می‌کند.

تیم توسعه درباره تاخیر پیش آمده اعلام کرد:

“با احساس و درک مسئولیت بزرگی که با آن روبرو هستیم، با سپاس فراوان در قلبمان، خوشحالیم که اعلام کنیم The Day Before به فناوری جدید Unreal Engine 5 روی می آورد! انتقال به یک موتور جهان باز پیشرفته تر و سازگارتر، گیم پلی The Day Before را حتی فوق العاده تر خواهد کرد.”

بازی The Day Before قرار نیست تا سال 2023 منتشر شود

بازی The Day Before تا مارس 2023 تاخیر خورد

در ایالات متحده پس از همه‌گیری که اتفاق می‌افتد، بازیکنان باید هر سلاح، غذا و منابعی را که می‌توانند برای زنده ماندن در برابر دشمنان آلوده و سایر بازماندگان، جمع‌آوری کنند. محیط‌های متنوعی برای کاوش وجود دارد، از خانه‌های متروک گرفته تا شهرهایی با آسمان‌خراش‌. در کنار پیاده روی، وسایل نقلیه ای نیز برای کنترل بازی وجود دارد و بازیکنان نیز می توانند در کلن های بازمانده تعامل داشته باشند.

بازی The Day Before برای PC، Xbox Series X/S و PS5 تحت توسعه قرار دارد. در کنار انعکاس‌های ردیابی پرتو و روشنایی جهانی RTX و انسداد محیط، از Nvidia DLSS نیز پشتیبانی می‌کند. منتظر جزئیات بیشتر این عنوان و هر گیم پلی جدیدی که از Unreal Engine 5 باید انتظار داشت، باقی می مانیم.

منبع:

مطالب مرتبط

>