انتشار آخرین آپدیت بازی Dying Light 1

انتشار آخرین آپدیت بازی Dying Light 1
انتشار آخرین آپدیت بازی Dying Light 1

شرکت تکلند به تازگی آخرین آپدیت بازی Dying Light 1 را منتشر کرد که به عنوان بروزرسان Hellraid شناخته می شود و ویژگی های بزرگی دارد.

انتشار آخرین آپدیت بازی Dying Light 1، اگرچه چند ماهی از انتشار بازی Dying Light 2 می گذرد، اما استودیو تکلند دست از پشتیبانی نسخه اول برنداشته و به تازگی جدیدترین یا همان آخرین بسته الحاقی را منتشر کرد که Hellraid نام دارد.

در سال 2015 بازی Dying Light 1 دردسترس قرار گرفت و شاهد انتشار آن برای رایانه شخصی، ایکس باکس وان و کنسول پلی استیشن 4 بودیم. استودیو تکلند طی هفت سال قبل بروزرسانی متعددی منتشر کرد و پشتیبانی قابل توجهی از این اثر داشت. به گزارش وب سایت یوروگیمر، آپدیت دردسترس قرار گرفته مشکلات فنی گرافیکی و گیم پلی را برطرف کرده و کنار آن بسته الحاقی Hellraid را به بازیکنان ارائه می دهد.

بازی Dying Light 1 و دریافت آپدیت جدید

انتشار آخرین آپدیت بازی Dying Light 1

در این آپدیت یک سلاح جدید هم افزوده شده که اره برقی بوده و در کنار آن افکت صوتی سلاح ها هم بروزرسانی شدند. مراحل و نقشه بازی نیز بهبودی بیشتری پیدا کرد. گذشته از آن این نسخه موجب آپدیت تمامی نسخه های خریداری شده به Enhanced Edition خواهد شد. نسخه Enhanced edition تمامی محتواهای بوزاک هورد، Cuisine and Cargo، باندل Ultimate Survivor و باندل the Crash Test Skin را دربرمی گیرد.

درباره نسخه دوم باید بیان داشت که داستان آن سال 2036 اتفاق افتاده و به دلایلی ایدن سال ها قبل از خواهر خود جدا می شود. او که از میا جدا شده، تصمیم گرفته باری دیگر کنارش قرار گیرد. داستان نسخه اول و دوم چندان سنخیتی با هم ندارند و از این رو نیاز نیست برای تجربه نسخه جدید به طور حتم نسخه اول را تجربه کنید.

بازی Dying Light 2 برای کنسول های نسل نهم، هشتم و رایانه شخصی دردسترس است.

منبع:

مطالب مرتبط

>