لو رفتن طراحی نمایشگر Galaxy Fold 4 سامسونگ

لو رفتن طراحی نمایشگر Galaxy Fold 4 سامسونگ
لو رفتن طراحی نمایشگر Galaxy Fold 4 سامسونگ

برکسی پوشیده نیست که شرکت سامسونگ قصد دارد بزودی گوشی Galaxy Fold 4 را به عنوان محصول تاشو جدید خود رونمایی کند.

لو رفتن طراحی نمایشگر Galaxy Fold 4 سامسونگ، شایعات در مورد Galaxy Z Fold 4 همچنان در حال اضافه شدن هستند هر چه زمان می گذرد به عرضه گوشی تاشو بزرگ سامسونگ برای سال 2022 نزدیکتر می شویم. خبرساز معتبر IceUniverse اینجاست تا طراحی ظاهری داخل و خارج صفحه نمایش Z Fold 4 را در اختیار ما قرار دهد.

لو رفتن طراحی نمایشگر Galaxy Fold 4 سامسونگ

نمایشگر Galaxy Fold 4 متفاوت از نسل قبل

انتظار می‌رود سامسونگ با شروع نمایشگر داخلی، از پنل کمی عریض‌تر استفاده کند در حالی که طول آن را باریک می‌کند که نتیجه آن نسبت تصویر 6:5 است. پنل پوششی نیز کمی کوتاهتر از Z Fold 3 با نسبت تصویر مربعی خواهد بود. Z Fold 3 دارای نسبت تصویر 24.5:9 است در حالی که گفته می شود Z Fold 4 آینده با ابعاد 23:9 وارد بازار می شود. ما می‌توانیم دو پنل اصلی را ببینیم که روی هم قرار گرفته‌اند که پنل کمی عریض‌تر Z Fold 4 را نشان می‌دهد.

شایعات اخیر همچنین از ظرفیت باتری 4400 میلی آمپر ساعتی با شارژ 25 واتی و سیستم دوربین سه‌گانه با دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی، ماژول اولتراواید 12 مگاپیکسلی و ماژول تله فوتو 10 مگاپیکسلی حکایت دارد. گزارش های اولیه همچنین نشان می دهد که سامسونگ قصد دارد تعداد زیادی از واحدهای Z Fold4 و Z Flip4 جدید را به فروش برساند.

لو رفتن طراحی نمایشگر Galaxy Fold 4 سامسونگ

اگر این اطلاعات صحت داشته باشد، گلکسی زد فولد 4 گوشی عریض تر و کوتاه تر نسبت به نسل فعلی خواهد بود. این ساختار را در اوپو ان فولد شاهد بودیم که توانست مورد توجه قرار گیرد و ارتفاع زیاد نسل فعلی در بحث نمایشگر موجب شد تا بسیاری از سامسونگ انتقاد داشته باشند و در نتیجه این شرکت کره ای تصمیم به اعمال تغییرات گرفت.

البته باید منتظر ماند تا مشخص شود این طرح صحت دارد یا خیر.

منبع:

مطالب مرتبط

>